Jutrzenka Warta

Sylwin Donart trenerem Jutrzenki Warta!!!
Jest trener, są zawodnicy, ale kiedy pierwszy trening?

05 stycznia 2021 09:35

Wobec rezygnacji z funkcji trenera Tomasza Jaworskiego od 4 stycznia 2021 roku nowym trenerem Juve został Sylwin Donart. To trzeci trener Jutrzenki w tym sezonie. W pierwszych dwunastu kolejkach jesieni prowadził nas Michał Łochowski, a w siedmiu kolejnych Tomasz Jaworski. Mamy nadzieję, że to już ostatnia zmiana, a sezon zakończy się utrzymaniem Juve w IV lidze!!!

46-letni szkoleniowiec pochodzący z Turku w przeszłości był piłkarzem m.in. Turu Turek, Olimpii Koło, Kasztelanii Brudzew, a potem trenerem takich drużyn jak: Stal Pleszew, Warta Krzymów, Termy Uniejów, Górnik Konin, Zieloni Koźminek, MKS Dąbie i CKS Zbiersk.

Sylwin Donart został naszym trenerem, mamy wstępną kadrę na rundę wiosenną, ale do tej pory nie wiadomo kiedy odbędzie się pierwszy trening naszego zespołu. Wytyczne pandemiczne jednoznacznie nie określają, które drużyny mogą rozpocząć zajęcia w kwarantannie narodowej (trwa do 17 stycznia). Pisze się o klubach zawodowych, a o amatorskich trudno coś w stu procentach powiedzieć! Prezes związku Adam Kaźmierczak prosi o "mały poślizg" i wstrzymanie się z decyzją.

Jeśli nic się nie zmieni, to pierwszy trening odbędzie się we wtorek 19 stycznia, ale jeśli będzie odgórna decyzja, że można wcześniej, to za tydzień we wtorek 12 stycznia. Halowe mistrzostwa planowane na 16 stycznia też raczej się nie odbędą!

Aktualności

XIX kolejka

14 listopada 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 3 : 0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 6 : 1 Ceramika Opoczno
Ner Poddębice 5 : 4 Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów 2 : 1 Stal Głowno
Orzeł Nieborów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2 LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź 4 : 1 Skalnik Sulejów
Warta Sieradz 6 : 0 Jutrzenka Drzewce
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Czarni Rząśnia