Jutrzenka Warta

Sylwin Donart trenerem Jutrzenki Warta!!!
Jest trener, są zawodnicy, ale kiedy pierwszy trening?

05 stycznia 2021 09:35

Wobec rezygnacji z funkcji trenera Tomasza Jaworskiego od 4 stycznia 2021 roku nowym trenerem Juve został Sylwin Donart. To trzeci trener Jutrzenki w tym sezonie. W pierwszych dwunastu kolejkach jesieni prowadził nas Michał Łochowski, a w siedmiu kolejnych Tomasz Jaworski. Mamy nadzieję, że to już ostatnia zmiana, a sezon zakończy się utrzymaniem Juve w IV lidze!!!

46-letni szkoleniowiec pochodzący z Turku w przeszłości był piłkarzem m.in. Turu Turek, Olimpii Koło, Kasztelanii Brudzew, a potem trenerem takich drużyn jak: Stal Pleszew, Warta Krzymów, Termy Uniejów, Górnik Konin, Zieloni Koźminek, MKS Dąbie i CKS Zbiersk.

Sylwin Donart został naszym trenerem, mamy wstępną kadrę na rundę wiosenną, ale do tej pory nie wiadomo kiedy odbędzie się pierwszy trening naszego zespołu. Wytyczne pandemiczne jednoznacznie nie określają, które drużyny mogą rozpocząć zajęcia w kwarantannie narodowej (trwa do 17 stycznia). Pisze się o klubach zawodowych, a o amatorskich trudno coś w stu procentach powiedzieć! Prezes związku Adam Kaźmierczak prosi o "mały poślizg" i wstrzymanie się z decyzją.

Jeśli nic się nie zmieni, to pierwszy trening odbędzie się we wtorek 19 stycznia, ale jeśli będzie odgórna decyzja, że można wcześniej, to za tydzień we wtorek 12 stycznia. Halowe mistrzostwa planowane na 16 stycznia też raczej się nie odbędą!

Aktualności

V kolejka

22 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 2 : 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 3 : 0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 0 : 3 Warta II Sieradz
MLKS Konopnica 4 : 0 KS Karsznice
TS Janiszewice 4 : 3 Hetman Rusiec
Warta Działoszyn 2 : 0 Złoczewia Złoczew
WKS Wieluń 1 : 1 Słowian Dworszowice
GKS Chojne 1 : 1 Tęcza Brodnia