Jutrzenka Warta

Sylwin Donart trenerem Jutrzenki Warta!!!
Jest trener, są zawodnicy, ale kiedy pierwszy trening?

05 stycznia 2021 09:35

Wobec rezygnacji z funkcji trenera Tomasza Jaworskiego od 4 stycznia 2021 roku nowym trenerem Juve został Sylwin Donart. To trzeci trener Jutrzenki w tym sezonie. W pierwszych dwunastu kolejkach jesieni prowadził nas Michał Łochowski, a w siedmiu kolejnych Tomasz Jaworski. Mamy nadzieję, że to już ostatnia zmiana, a sezon zakończy się utrzymaniem Juve w IV lidze!!!

46-letni szkoleniowiec pochodzący z Turku w przeszłości był piłkarzem m.in. Turu Turek, Olimpii Koło, Kasztelanii Brudzew, a potem trenerem takich drużyn jak: Stal Pleszew, Warta Krzymów, Termy Uniejów, Górnik Konin, Zieloni Koźminek, MKS Dąbie i CKS Zbiersk.

Sylwin Donart został naszym trenerem, mamy wstępną kadrę na rundę wiosenną, ale do tej pory nie wiadomo kiedy odbędzie się pierwszy trening naszego zespołu. Wytyczne pandemiczne jednoznacznie nie określają, które drużyny mogą rozpocząć zajęcia w kwarantannie narodowej (trwa do 17 stycznia). Pisze się o klubach zawodowych, a o amatorskich trudno coś w stu procentach powiedzieć! Prezes związku Adam Kaźmierczak prosi o "mały poślizg" i wstrzymanie się z decyzją.

Jeśli nic się nie zmieni, to pierwszy trening odbędzie się we wtorek 19 stycznia, ale jeśli będzie odgórna decyzja, że można wcześniej, to za tydzień we wtorek 12 stycznia. Halowe mistrzostwa planowane na 16 stycznia też raczej się nie odbędą!

Aktualności

XXX kolejka

15-18 czerwca 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Rząśnia 3 : 4 Jutrzenka Warta
Warta II Sieradz 1 : 0 WKS Wieluń
TS Janiszewice 5 : 2 LZS Brąszewice
MLKS Konopnica 4 : 2 GKS Chojne
Warta Działoszyn 2 : 1 Tęcza Brodnia
Zawisza Pajęczno 0 : 4 Słowian Dworszowice
Piast Błaszki 7 : 1 Hetman Rusiec
Złoczewia Złoczew 6 : 3 KS Karsznice