Puchar Polski: Orkan Buczek - Jutrzenka Warta 7:0 (6:0)
Wstydliwa porażka Juve, została nam liga!

22 października 2020 08:55

W meczu kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski w środę 21 października Jutrzenka uległa w Buczku Orkanowi wysokim wynikiem 0:7! Już do przerwy Juve przegrywało 0:6 i pewnie marzyło, by ten mecz się skończył. Ostatni raz tak wysoko przegraliśmy w... lipcu tego roku w meczu pucharowym z III-ligowym Pelikanem Łowicz! Od tamtego meczu zaczęły się problemy kadrowe Jutrzenki, może tą porażką zamkniemy tę pechową rundę. Oby, bo przed nami pięć trudnych meczów ligowych, w których trzeba zdobyć kilka punktów!!!

Relacja z meczu w Buczku:

3-4 min. - trzy rzuty rożne dla gospodarzy - po każdym z nich pachniało golem dla Orkana!;

5 min. - po rzucie rożnym Daniel Potakowski strzałem głową dał prowadzenie miejscowym - 1:0;

14 min. - nasz bramkarz obronił groźny strzał głową po... rzucie rożnym!

15 min. - kontra Juve - Piotr Burski w dogodnej sytuacji strzelił tuż obok słupka!!!

19 min. - gola samobójczego strzelił Cyprian Lewandowski - 2:0;

22 min. - po stracie Pawła Dryki - Michał Lewandowski z bliska zdobył kolejnego gola - 3:0

30 min. - po rzucie wolnym samobója strzelił nasz kapitan Mariusz Graczykowski - 4:0!!!

33 min. - Michał Lewandowski głową zdobył piątego gola - 5:0;

39 min. - w polu karnym bezsensowny faul Sebastiana Masztakowa - rzut karny dla Orkana!

40 min. - z 11 metrów Dominik Cukiernik zdobył kolejnego gola - 6:0!!!

43 min. - ładny strzał z rzutu wolnego Norberta Dregiera w ładnym stylu obronił nasz bramkarz!

50 min. - kolejny gol z bliska - 7:0!!!

62 min. - kontra Jutrzenki - Rafał Burzyński strzelił tuż obok słupka;

81 min. - lob Rafała Burzyńskiego - znów tuż obok słupka!

87 min. - Rafał Burzyński sam na sam z bramkarzem - przegrał ten pojedynek!

90 min. - znów dogodna sytuacja Burzyńskiego - strzał tuż obok słupka!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Dryka, Graczykowski (k) (od 66 min. Młotkiewicz), Pawlak (od 72 min. Pałucki), Lewandowski - Smolarek (od 20 min. Masztakow), Dudek, Piotr Kobierski, Ręcicki - Nadolski (od 46 min. Burzyński), Burski. Trener Tomasz Jaworski. Sędziował Mateusz Janecka. Widzów zza ogrodzenia kilkunastu, w tym za Juve 2.

W meczu ligowym w sobotę 24 października o godzinie 15.00 Jutrzenka w Zduńskiej Woli zagra z Pogonią!