Puchar z Orkanem Buczek w środę, ale gdzie?!
XIII kolejka: Czarni Rząśnia - Jutrzenka Warta 1:2 (0:1)

10 października 2020 19:01

W środę, 14 października ma odbyć się mecz kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski. Orkan Buczek miał o godzinie 15.30 podejmować naszą Jutrzenkę. Jednak nie wiadomo gdzie ten mecz się odbędzie! Boisko w Buczku tradycyjnie przy takich pogodach jest zalane i nie nadaje się do gry. Więc spotkanie odbędzie się może na naszym stadionie. Decyzja zapadnie dziś wieczorem bądź jutro rano!

W meczu XIII kolejki łódzkiej IV ligi Jutrzenka po słabym meczu wygrała na szczęście w Rząśni z Czarnymi 2:1. Trzy punkty pojechały do Warty i to jest dziś najważniejsze. Trener Tomasz Jaworski zanotował więc udany debiut i oby dalej tak punktował w lidze. Martwi kolejny uraz - w pierwszej połowie z boiska zszedł Robert Jarecki!

Relacja z meczu w Rząśni:

10 min. - strzał Roberta Jareckiego - piłka przeleciała nad bramką;

13 min. - po błędzie obrony Jan Nadolski zagrał do Piotra Burskiego, a ten technicznym strzałem pokonał bramkarza Czarnych - 0:1;

21 min. - strzał zawodnika gospodarzy - piłka na szczęście przeleciała nad bramką;

29 min. - po kontrze Juve strzelał Piotr Burski - bramkarz obronił;

34 min. - wyśmienita okazja Juve - strzelał z kilku metrów Krystian Smolarek - jednak prosto w bramkarza!

36 min. - po strzale zawodnika Czarnych - ratuje nas poprzeczka;

37 min. - strzał miejscowych obok naszego okienka;

41 min. - strzelał Cyprian Lewandowski - nad bramką;

45 min. - strzał napastnika gospodarzy - obok naszego słupka;

49 min. - po rzucie rożnym dwa nasze strzały nie dały nam gola, a okazja naprawdę była bardzo dobra;

50 min. - kontra gospodarzy - Krystian Nagieł w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza - 1:1!!!

58 min. - strzał Macieja Dudka - niestety obok słupka;

70 min. - dwie okazje miejscowych - świetnie interweniował nasz bramkarz!!!

74 min. - Piotr Burski z dalszej odległości lobował bramkarza - jednak ten nie dał się zaskoczyć!

81 min. - po rzucie rożnym piłkę głową strącił Piotr Burski, a do bramki skierował ją z bliska Krystian Smolarek - 1:2!!!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Dryka, Graczykowski, Pawlak, Lewandowski (od 84 min. Sulgan) - Smolarek, Piotr Kobierski, Dudek, Jarecki (k) (od 38 min. Młotkiewicz) - Nadolski (od 77 min. Ręcicki), Burski. Trener Tomasz Jaworski. Żółta kartka: Dudek. Sędziował Szymon Michniewicz. Widzów około 40, w tym za Juve 7.

W następnej kolejce, w niedzielę 18 października o godzinie 15.00 Jutrzenka podejmować będzie w Warcie Omegę Kleszczów. Planowany do wydania nowy numer Juve gol zostanie wydany na meczu derbowym z Wartą Sieradz 31 października!