Jutrzenka Warta

IX kolejka: Jutrzenka Warta - Ceramika Opoczno 2:0 (0:0)
Fan club pomógł Juve! Puchar z Zapolem!

13 września 2020 08:35

W meczu IX kolejki w sobotę 12 września po czterech porażkach z rzędu nasi piłkarze wygrali wreszcie mecz w IV lidze. Juve wygrało z Ceramiką Opoczno 2:0. Oba gole zdobyliśmy po przerwie, a zdobyli je: Maciej Dudek w 68 min. po podaniu Pawła Dryki oraz Piotr Burski w doliczonym czasie gry po podaniu.... bramkarza Wiktora Wojciechowskiego.

Na meczu utworzył się po wielu latach fan club, który wspierał naszych piłkarzy dopingiem. Czyżby to pomogło naszemu zespołowi w odniesieniu zwycięstwa?

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Dryka, Smolarek, Graczykowski, Lewandowski - Fret (od 65 min. Sulgan), Dudek, Piotr Kobierski, Jarecki (k) (od 79 min. Młotkiewicz) - Nadolski, Burski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Graczykowski, Sulgan, Młotkiewicz, Nadolski. Widzów około 150. Sędziował Adrian Grałek.

W następnej kolejce, w niedzielę 20 września w Warcie o godzinie 16.00 podejmować będziemy LKS Kwiatkowice. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.

Rozlosowano pary Pucharu Polski okręgu sieradzkiego. 23 września (środa) o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra mecz wyjazdowy w Zapolu.

Aktualności

XV kolejka

13-14 listopada 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 3 : 4 Czarni Rząśnia
WKS Wieluń 2 : 5 Warta II Sieradz
KS Karsznice 0 : 2 Złoczewia Złoczew
Tęcza Brodnia 3 : 1 Warta Działoszyn
Hetman Rusiec 2 : 4 Piast Błaszki
Słowian Dworszowice 4 : 1 Zawisza Pajęczno
LZS Brąszewice 1 : 2 TS Janiszewice
GKS Chojne 0 : 3 MLKS Konopnica