Jutrzenka Warta

IX kolejka: Jutrzenka Warta - Ceramika Opoczno 2:0 (0:0)
Fan club pomógł Juve! Puchar z Zapolem!

13 września 2020 08:35

W meczu IX kolejki w sobotę 12 września po czterech porażkach z rzędu nasi piłkarze wygrali wreszcie mecz w IV lidze. Juve wygrało z Ceramiką Opoczno 2:0. Oba gole zdobyliśmy po przerwie, a zdobyli je: Maciej Dudek w 68 min. po podaniu Pawła Dryki oraz Piotr Burski w doliczonym czasie gry po podaniu.... bramkarza Wiktora Wojciechowskiego.

Na meczu utworzył się po wielu latach fan club, który wspierał naszych piłkarzy dopingiem. Czyżby to pomogło naszemu zespołowi w odniesieniu zwycięstwa?

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Dryka, Smolarek, Graczykowski, Lewandowski - Fret (od 65 min. Sulgan), Dudek, Piotr Kobierski, Jarecki (k) (od 79 min. Młotkiewicz) - Nadolski, Burski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Graczykowski, Sulgan, Młotkiewicz, Nadolski. Widzów około 150. Sędziował Adrian Grałek.

W następnej kolejce, w niedzielę 20 września w Warcie o godzinie 16.00 podejmować będziemy LKS Kwiatkowice. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.

Rozlosowano pary Pucharu Polski okręgu sieradzkiego. 23 września (środa) o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra mecz wyjazdowy w Zapolu.

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno