Jutrzenka Warta

IX kolejka: Jutrzenka - Ceramika Opoczno - dziś o 16.30
Walne ŁZPN: odznaczony prezes Stasiak i trener Łochowski!

12 września 2020 07:16

W meczu IX kolejki, w sobotę 12 września o godzinie 16.30 Jutrzenka podejmować będzie Ceramikę Opoczno. Jest to chyba mecz ostatniej szansy dla nas. Bo z kim wygrać jak nie z zespołem ostatnim w tabeli, który w 8 meczach raz zremisował i siedem razy przegrał. U nas niestety nadal szpital, z powodu kontuzji nie zagrają dziś na pewno: Michał Chachuła, Kuba Młynarski, Wiktor Bednarek, Patryk Ręcicki, a zagrożony jest występ Mariusza Graczykowskiego, Sylwestra Pawlaka. Może dzisiejszy mecz będzie przełomem, bo rywale uciekają i może być problem, by ich później dogonić! Liczymy na wsparcie naszych kibiców, bo teraz jest ono najbardziej potrzebne!

W piątek, 11 września na stadionie ŁKS-u odbyło się walne zebranie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Rozpoczęło się od minuty ciszy dla zmarłych w ostatnim czasie działaczy, trenerów i piłkarzy okręgu łódzkiego. W prezentacji pojawiły się m.in. nazwiska Romana Kamińskiego i Zbigniewa Zakrzewskiego. Cześć Ich Pamięci! Następnie odznaczono kilku działaczy i trenerów, a wśród nich Srebrne Odznaki Łódzkiego Związku Piłki Nożnej otrzymali: Edward Stasiak i Michał Łochowski. Gratulacje! Potem odbyły się wybory na prezesa ŁZPN i wobec braku innych kandydatur został wybrany stary-nowy prezes Adam Kaźmierczak. Jego i nowego zarządu kadencja potrwa 4 lata.

Nowy numer Juve gol zostanie wydany za tydzień, na meczu w niedzielę, 20 września o godzinie 16.00 z Kwiatkowicami w Warcie.

Ponieważ rok jubileuszowy jest niestety ubogi w różnego rodzaju imprezy, jeden z kibiców zaproponował by wybrać piłkarza 95-lecia piłki nożnej w Warcie. Pomysł bardzo ciekawy. Zgłosił nawet pierwszego kandydata - Szczepana Waldemara Szwamberga! Co sądzicie o tej inicjatywie? Czekamy na Wasze opinie! 

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec