VII kolejka: Jutrzenka Warta - Stal Głowno 1:2 (1:0)
Trzecia porażka z rzędu! Juve w strefie spadkowej!

31 sierpnia 2020 19:57

W meczu VII kolejki łódzkiej IV ligi Jutrzenka w niedzielę 30 sierpnia w meczu na wodzie przegrała ze Stalą Głowno 1:2. Nic nie zapowiadało tej porażki, bo osłabione Juve przeważało do przerwy stwarzając kilka dogodnych sytuacji. Potwierdzeniem dominacji naszego zespołu był gol Roberta Jareckiego w 37 min. po podaniu Emiliana Sulgana! Druga połowa należała do gości, którzy strzelili dwa gole (49 i 57 min.), a że nad naszym stadionem przeszła ulewa i boisko z wielkimi kałużami nie nadawało się do gry więc Stal utrzymała zwycięski wynik! To trzecia porażka z rzędu Jutrzenki i miejsce spadkowe w ligowej tabeli! W Jutrzence zadebiutował Krystian Smolarek z Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Dryka, Smolarek, Piotr Kobierski, Lewandowski - Młotkiewicz, Dudek, Ręcicki, Sulgan - Fret, Jarecki. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Kobierski, Dryka i Jarecki. Sędziował Adam Ostaszewski. Widzów około 150, w tym gości kilkunastu.

W następnej kolejce, w sobotę 5 września o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra w Zgierzu z Borutą.