V kolejka: Jutrzenka Warta - Zjednoczeni Stryków 1:2 (0:0)
Pierwsza porażka! Szpital w Juve! 850 zł dla Sylwka!

23 sierpnia 2020 21:09

W meczu V kolejki, w niedzielę 23 sierpnia Jutrzenka uległa w Warcie Zjednoczonym Stryków 1:2! Była to pierwsza porażka Juve w tym sezonie. Niestety z takim szpitalem jaki panuje w Warcie nie ma co się dziwić wynikowi. W drugiej połowie na ławce został jedynie rezerwowy bramkarz Magini! Podczas meczu z powodu kontuzji boisko musieli opuścić: Maciej Dudek, Piotr Burski, Kuba Młynarski i Mariusz Graczykowski. Jeśli dodamy do nich kontuzjowanych wcześniej: Michała Chachułę, Sylwestra Pawlaka i Wiktora Bednarka to mamy obraz naszego składu na początku długiego przecież sezonu! Strach się bać o następne mecze!

Podczas zbiórki dla Sylwestra Łojka zebrano już 850 zł. Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję serdecznie w imieniu Sylwka dziękujemy! Brakuje jeszcze "trochę" więc liczymy na Wasze dalsze wsparcie.

Na meczu wydany został nowy numer Juve gol! Wkrótce dostępny na naszej stronie!

Relacja z meczu ze Zjednoczonymi:

20 min. - strzał zawodnika gości - obronił Wiktor Wojciechowski;

29 min. - w sytuacji sam na sam goście się pogubili, a mieli naprawdę dobrą okazję;

42 min. - strzał zawodnika gości - nasz bramkarz znów obronił;

46 min. - po podaniu Patryka Ręcickiego - Robert Jarecki zdobył gola dla Juve - 1:0!!!

57 min. - nasz bramkarz znów obronił groźny strzał;

60 min. - Piotr Kobierski sfaulował zawodnika ze Strykowa - rzut karny i gol na 1:1 Michała Drogosza!

68 min. - po rzucie rożnym z bliska do siatki trafił znów Michał Drogosz - 1:2!!!

75 min. - w sytuacji sam na sam górą nasz bramkarz!

87 min. - strzał z rzutu wolnego Roberta Jareckiego - obok bramki;

88 min. - strzał zawodnika Zjednoczonych - obok naszego okienka.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Piotr Kobierski, Młynarski (od 60 min. Mrozik), Graczykowski (k) (od 75 min. Pałucki), Dryka - Jarecki, Dudek (od 39 min. Sulgan), Ręcicki, Lewandowski - Fret, Burski (od 43 min. Młotkiewicz). Trener Michał Łochowski. Żółta kartka: Graczykowski. Sędziował Mateusz Kowalski. Widzów około 200.

W następnej kolejce, w środę 26 sierpnia o godzinie 17.00 zagramy w Działoszynie z Wartą.