Jutrzenka Warta

Sylwester Łojek nas potrzebuje! Jest nr konta!
Zbiórka pieniędzy podczas meczu ze Zjednoczonymi!

17 sierpnia 2020 23:35

O kilku lat przebywa w szpitalu w Sieradzu nasz kolega, kibic Jutrzenki i były redaktor naszej klubowej gazetki Juve gol, pochodzący z Warty – Sylwester Łojek. Choruje na rzadką chorobę, wymaga ciągłej rehabilitacji i opieki. Wielkim wsparciem dla niego jest jego mama, jednak od czasu pandemii ma utrudniony kontakt z synem. Postanowiła zabrać Sylwka do domu. Warunkiem jest specjalistyczne łóżko warte ponad 3 tysiące złotych. Uważamy, że trzeba Jej pomóc i pozwolić Sylwkowi wrócić do Warty!

Dlatego uruchamiamy zbiórkę pieniędzy dla Sylwka! Liczymy na Wasze wsparcie, bo przecież tworzymy jedną wielką rodzinę o nazwie – Jutrzenka Warta! Są już pierwsi, którzy wpłacili pieniądze! Każdy chętny do wsparcia tej inicjatywy proszony jest o kontakt z klubem podczas meczów lub treningów oraz z Hubertem Kamolą. Nasza redakcja będzie zbierać pieniążki podczas meczu ze Zjednoczonymi Stryków! Nie skąpcie grosza! Sylwek nas potrzebuje. Pokażmy, że razem możemy wszystko przezwyciężyć!!!

Osoby pragnące zrobić przelew dla Sylwka mogą to zrobić wpłacając pieniądze na konto UKS Junior Warta w Banku Spółdzielczym w Warcie:

40 9270 0006 0025 2500 2000 0001

z dopiskiem: "Dla Sylwka"

Cała zebrana kwota zostanie przekazana 31 sierpnia Jego mamie, bo łóżko ma być dostarczone na początku września!

Aktualności

V kolejka

22 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 2 : 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 3 : 0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 0 : 3 Warta II Sieradz
MLKS Konopnica 4 : 0 KS Karsznice
TS Janiszewice 4 : 3 Hetman Rusiec
Warta Działoszyn 2 : 0 Złoczewia Złoczew
WKS Wieluń 1 : 1 Słowian Dworszowice
GKS Chojne 1 : 1 Tęcza Brodnia