Jutrzenka Warta

Sylwester Łojek nas potrzebuje! Jest nr konta!
Zbiórka pieniędzy podczas meczu ze Zjednoczonymi!

17 sierpnia 2020 23:35

O kilku lat przebywa w szpitalu w Sieradzu nasz kolega, kibic Jutrzenki i były redaktor naszej klubowej gazetki Juve gol, pochodzący z Warty – Sylwester Łojek. Choruje na rzadką chorobę, wymaga ciągłej rehabilitacji i opieki. Wielkim wsparciem dla niego jest jego mama, jednak od czasu pandemii ma utrudniony kontakt z synem. Postanowiła zabrać Sylwka do domu. Warunkiem jest specjalistyczne łóżko warte ponad 3 tysiące złotych. Uważamy, że trzeba Jej pomóc i pozwolić Sylwkowi wrócić do Warty!

Dlatego uruchamiamy zbiórkę pieniędzy dla Sylwka! Liczymy na Wasze wsparcie, bo przecież tworzymy jedną wielką rodzinę o nazwie – Jutrzenka Warta! Są już pierwsi, którzy wpłacili pieniądze! Każdy chętny do wsparcia tej inicjatywy proszony jest o kontakt z klubem podczas meczów lub treningów oraz z Hubertem Kamolą. Nasza redakcja będzie zbierać pieniążki podczas meczu ze Zjednoczonymi Stryków! Nie skąpcie grosza! Sylwek nas potrzebuje. Pokażmy, że razem możemy wszystko przezwyciężyć!!!

Osoby pragnące zrobić przelew dla Sylwka mogą to zrobić wpłacając pieniądze na konto UKS Junior Warta w Banku Spółdzielczym w Warcie:

40 9270 0006 0025 2500 2000 0001

z dopiskiem: "Dla Sylwka"

Cała zebrana kwota zostanie przekazana 31 sierpnia Jego mamie, bo łóżko ma być dostarczone na początku września!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec