Jutrzenka Warta

IV kolejka: Orzeł Nieborów - Jutrzenka Warta
Włoch Alessandro Magini i Olek Mrozik piłkarzami Juve!

15 sierpnia 2020 11:39

Dziś, o godzinie 15.00 w Nieborowie Jutrzenka zagra mecz IV kolejki z Orłem. O wynik nie możemy być spokojni, bo w zespole jest sporo kontuzji. Do wyłączonego z gry na dwa miesiące bramkarza Michała Chachuły dołączyli ostatnio zawodnicy pierwszego składu: Wiktor Bednarek i Maciej Dudek. A w tygodniu trochę tylko trenowali: Piotr Burski, Sylwester Pawlak i Mariusz Graczykowski narzekający na urazy mięśniowe! Kto z nich dziś wybiegnie na boisko w Nieborowie nie wiadomo! O wszystkim zdecyduje zapewne dyspozycja na rozgrzewce przedmeczowej! Oby ostatnia trójka była do dyspozycji trenera Michała Łochowskiego!

Wobec kontuzji Michała Chachuły klub znalazł trzeciego bramkarza. Być może niedługo zadebiutuje u nas... obcokrajowiec. Nowy bramkarz Juve to Włoch Alessandro Magini (ostatnio Żyrardowianka)! Ponadto przed meczem z Zelowem pozyskano z SMS-u Łódź pomocnika Aleksandra Mrozika (zagrał już u nas dwa mecze). Co łączy dwóch naszych nowych zawodników? Obaj urodzili się... 9 listopada, z tym że Magini w roku 1994, zaś Mrozik siedem lat później w roku 2001! Ot, taka ciekawostka!

Ponadto od środy z pierwszym zespołem trenują dwaj nasi juniorzy: 16-letni Piotr Ostrowski i 15-letni Dominik Szczawiński. Być może dziś zasiądą po raz pierwszy w życiu na ławce seniorskiej. A może nawet zadebiutują?

Aktualności

XV kolejka

13-14 listopada 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 3 : 4 Czarni Rząśnia
WKS Wieluń 2 : 5 Warta II Sieradz
KS Karsznice 0 : 2 Złoczewia Złoczew
Tęcza Brodnia 3 : 1 Warta Działoszyn
Hetman Rusiec 2 : 4 Piast Błaszki
Słowian Dworszowice 4 : 1 Zawisza Pajęczno
LZS Brąszewice 1 : 2 TS Janiszewice
GKS Chojne 0 : 3 MLKS Konopnica