Jutrzenka Warta

Półfinał Pucharu Polski: Jutrzenka Warta - Pelikan Łowicz!
A Widzew już czeka!!! Skrót meczu z Andrespolią!

28 lipca 2020 10:15

Już jutro, czyli w środę 29 lipca kolejne święto piłkarskie w Warcie. Jutrzenka w ramach półfinału wojewódzkiego Pucharu Polski podejmować będzie o godzinie 17.30 III-ligowy Pelikan Łowicz. Zwycięzca tej potyczki zagra w finale ze zwycięzcą dzisiejszego meczu w Sieradzu Warta kontra Unia Skierniewice (początek godzina 17.30). Jeśli w finale zagra jedna lub dwie drużyny z naszego okręgu to zawody odbędą się w Sieradzu. Jeśli nie daj Boże Pelikan z Unią to w Kutnie. Na zwycięzcę naszego województwa czeka już... łódzki Widzew!!!! Losowanie par 1/32 finału centralnego odbyło się wczoraj w Warszawie! Mecze tej rundy zaplanowano już na 12-14 sierpnia! To byłoby wydarzenie dla naszego klubu i miasta! Trzeba jednak najpierw wygrać z Pelikanem, a potem meczy finałowy! Niemożliwe? Wg nas możliwe! Oby nasze marzenia się spełniły!

Na stadion można jutro wchodzić od godziny 16.30! Nie będzie biletów, tylko wzorem meczu z rezerwami ŁKS-u każdy wchodzący musi wrzucić do puszki 10 zł. Nie dotyczy to osób posiadających karnety! Nie będą wpuszczane osoby z napojami w szklanych opakowaniach! Podczas wejścia i przemieszczania się po obiekcie zakrywamy usta i nos. Stosujemy się do poleceń spikera i służb porządkowych! Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol w całości poświęcony rozgrywkom pucharowym!

Jest już skrót niedzielnego meczu z Andrespolią. Dzięki telewizji siewie.tv możemy zobaczyć co wydarzyło się na naszym stadionie w I kolejce nowego sezonu ligowego!

Link do skrótu:

http://siewie.tv/wideo/reportaze/11958-11-jutrzenki-warta-z-andrespoli-winiowa-gora-na-inauguracj-sezonu-w-iv-lidze

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno