Jutrzenka Warta

Półfinał Pucharu Polski: Jutrzenka Warta - Pelikan Łowicz!
A Widzew już czeka!!! Skrót meczu z Andrespolią!

28 lipca 2020 10:15

Już jutro, czyli w środę 29 lipca kolejne święto piłkarskie w Warcie. Jutrzenka w ramach półfinału wojewódzkiego Pucharu Polski podejmować będzie o godzinie 17.30 III-ligowy Pelikan Łowicz. Zwycięzca tej potyczki zagra w finale ze zwycięzcą dzisiejszego meczu w Sieradzu Warta kontra Unia Skierniewice (początek godzina 17.30). Jeśli w finale zagra jedna lub dwie drużyny z naszego okręgu to zawody odbędą się w Sieradzu. Jeśli nie daj Boże Pelikan z Unią to w Kutnie. Na zwycięzcę naszego województwa czeka już... łódzki Widzew!!!! Losowanie par 1/32 finału centralnego odbyło się wczoraj w Warszawie! Mecze tej rundy zaplanowano już na 12-14 sierpnia! To byłoby wydarzenie dla naszego klubu i miasta! Trzeba jednak najpierw wygrać z Pelikanem, a potem meczy finałowy! Niemożliwe? Wg nas możliwe! Oby nasze marzenia się spełniły!

Na stadion można jutro wchodzić od godziny 16.30! Nie będzie biletów, tylko wzorem meczu z rezerwami ŁKS-u każdy wchodzący musi wrzucić do puszki 10 zł. Nie dotyczy to osób posiadających karnety! Nie będą wpuszczane osoby z napojami w szklanych opakowaniach! Podczas wejścia i przemieszczania się po obiekcie zakrywamy usta i nos. Stosujemy się do poleceń spikera i służb porządkowych! Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol w całości poświęcony rozgrywkom pucharowym!

Jest już skrót niedzielnego meczu z Andrespolią. Dzięki telewizji siewie.tv możemy zobaczyć co wydarzyło się na naszym stadionie w I kolejce nowego sezonu ligowego!

Link do skrótu:

http://siewie.tv/wideo/reportaze/11958-11-jutrzenki-warta-z-andrespoli-winiowa-gora-na-inauguracj-sezonu-w-iv-lidze

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec