Jutrzenka Warta

I kolejka: Jutrzenka Warta - Andrespolia Wiśniowa Góra
Puchar z Pelikanem Łowicz jednak o 17.30!!!

23 lipca 2020 09:06

Już w najbliższą niedzielę, tj. 26 lipca o godzinie 17.00 Jutrzenka rozpocznie nowy sezon ligowy w IV lidze łódzkiej. Naszym rywalem podobnie jak rok temu będzie Andrespolia Wiśniowa Góra, której trenerem jest legendarny piłkarz Widzewa - Krzysztof Kamiński. Po wygranej pucharowej z rezerwami ŁKS-u apetyty kibiców Juve bardzo wzrosły i liczymy na trzy punkty w niedzielne popołudnie! Choć rok temu mimo prowadzenia przegraliśmy na inaugurację 1:2 (gol Piotra Burskiego). Teraz nie przewidujemy takiego wyniku, choć to sport i wyniku nie da się wcześniej ustalić!

Mecz prawdopodobnie będzie mogło obejrzeć około 300 widzów, czyli połowa pojemności naszego stadionu. Czekamy na ogłoszenie rozporządzenia w tej sprawie! Będą tym razem do zakupienia bilety w cenie 7 zł normalne i 5 zł ulgowe. Jest jeszcze kilka sztuk karnetów w cenie 60 zł za 11 meczów, które odbędą się tej jesieni jeszcze w Warcie (10 ligowych i jeden pucharowy z Pelikanem). Do tej pory rozprowadzono ponad 60 takich wejściówek, co jest rekordem w naszej historii!!! Każdy kibic podczas wchodzenia i przemieszczania się po obiekcie musi mieć zakryte usta i nos. Maseczki można ściągnąć dopiero po zajęciu miejsca na trybunie!

Wracając do meczu pucharowego z III-ligowym Pelikanem, to spotkanie odbędzie się 29 lipca (środa), ale o godzinie 17.30, a nie jak wcześniej planowano o 18.00. Spowodowane to jest ewentualną dogrywką czy nawet rzutami karnymi!!! Choć po cichu liczymy, że Juve wygra w regulaminowym czasie gry! Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol poświęcony w całości występom Jutrzenki w rozgrywkach Pucharu Polski!!!

Aktualności

V kolejka

22 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 2 : 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 3 : 0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 0 : 3 Warta II Sieradz
MLKS Konopnica 4 : 0 KS Karsznice
TS Janiszewice 4 : 3 Hetman Rusiec
Warta Działoszyn 2 : 0 Złoczewia Złoczew
WKS Wieluń 1 : 1 Słowian Dworszowice
GKS Chojne 1 : 1 Tęcza Brodnia