Jutrzenka Warta

I kolejka: Jutrzenka Warta - Andrespolia Wiśniowa Góra
Puchar z Pelikanem Łowicz jednak o 17.30!!!

23 lipca 2020 09:06

Już w najbliższą niedzielę, tj. 26 lipca o godzinie 17.00 Jutrzenka rozpocznie nowy sezon ligowy w IV lidze łódzkiej. Naszym rywalem podobnie jak rok temu będzie Andrespolia Wiśniowa Góra, której trenerem jest legendarny piłkarz Widzewa - Krzysztof Kamiński. Po wygranej pucharowej z rezerwami ŁKS-u apetyty kibiców Juve bardzo wzrosły i liczymy na trzy punkty w niedzielne popołudnie! Choć rok temu mimo prowadzenia przegraliśmy na inaugurację 1:2 (gol Piotra Burskiego). Teraz nie przewidujemy takiego wyniku, choć to sport i wyniku nie da się wcześniej ustalić!

Mecz prawdopodobnie będzie mogło obejrzeć około 300 widzów, czyli połowa pojemności naszego stadionu. Czekamy na ogłoszenie rozporządzenia w tej sprawie! Będą tym razem do zakupienia bilety w cenie 7 zł normalne i 5 zł ulgowe. Jest jeszcze kilka sztuk karnetów w cenie 60 zł za 11 meczów, które odbędą się tej jesieni jeszcze w Warcie (10 ligowych i jeden pucharowy z Pelikanem). Do tej pory rozprowadzono ponad 60 takich wejściówek, co jest rekordem w naszej historii!!! Każdy kibic podczas wchodzenia i przemieszczania się po obiekcie musi mieć zakryte usta i nos. Maseczki można ściągnąć dopiero po zajęciu miejsca na trybunie!

Wracając do meczu pucharowego z III-ligowym Pelikanem, to spotkanie odbędzie się 29 lipca (środa), ale o godzinie 17.30, a nie jak wcześniej planowano o 18.00. Spowodowane to jest ewentualną dogrywką czy nawet rzutami karnymi!!! Choć po cichu liczymy, że Juve wygra w regulaminowym czasie gry! Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol poświęcony w całości występom Jutrzenki w rozgrywkach Pucharu Polski!!!

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno