Jutrzenka Warta

15 lipca, godzina 18.00: Jutrzenka Warta - ŁKS II Łódź!
Pierwszy mecz w województwie łódzkim! Biletów brak!

14 lipca 2020 09:49

Już jutro, tj. w środę 15 lipca na naszym stadionie odbędzie się pierwszy oficjalny mecz w województwie łódzkim sezonu 2020/21. Jutrzenka w ramach zaległego ćwierćfinału Pucharu Polski podejmować będzie rezerwy ŁKS-u! Zapraszamy chętnych kibiców do nabywania karnetów na tę rundę, bo biletów tej jesieni już raczej nie będzie. Karnety w cenie 60 zł na 11 meczów można kupować w klubie dziś w godzinach popołudniowych. Do tej pory rozeszło się już blisko 40 (28 otrzymali członkowie Klubu Wsparcia "Tylko Jutrzenka"). Na stadion wpuszczonych zostanie tylko 150 kibiców, czyli 25% pojemności naszego obiektu. Kibice zasiądą na oklejonych specjalnie na tę okoliczność (pandemia) krzesełkach. Kto nie zakupi karnetu niech przyjdzie na stadion po godzinie 17.00. Wchodzimy na stadion pojedynczo, każdy musi wrzucić do specjalnej puszki 10 zł (wirtualny bilet 7 zł i 3 zł na zakup środków do dezynfekcji) i zdezynfekować ręce! Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol więc warto wziąć parę groszy dodatkowo na gazetkę!

To będzie szczególny mecz. Po raz pierwszy w historii minutą ciszy uczczonych będzie aż czterech ludzi związanych z naszym klubem. Byli prezesi: Roman Kamiński i Zbigniew Zakrzewski, były trener Krzysztof Utecht i burmistrz Jan Serafiński. Wszyscy zmarli w ostatnim czasie! Flaga klubowa będzie przepasana kirem, a  zawodnicy zagrają w czarnych opaskach.

Nasi zawodnicy, jesli goście przyjadą w swoich biało-czerwonych barwach, zagrają w nowych, czarnych strojach!

W Jutrzence zadebiutuje kilku nowych zawodników, nie zagra niestety z powodu żółtych kartek - Maciej Dudek. Pod znakiem zapytania stoi występ kontuzjowanego Roberta Jareckiego! Goście prowadzeni przez Marcina Matysiaka zagrają młodym składem, ale wystąpi aż pięciu zawodników szerokiej kadry ŁKS-u!

Zwycięzca tej potyczki (nie ma rewanżu więc musi paść rozstrzygnięcie) zagra w półfinale ze zwycięzcą sobotniego meczu: Widzew II Łódź - Pelikan Łowicz i... zgarnie już 2,5 tysiąca zł. Za zwycięstwo w finale można otrzymać 40 tys, za sam udział 10 tys. zł! Jest o co walczyć!!!

Do zobaczenia jutro na stadionie Jutrzenki Warta!

Aktualności

XIX kolejka

14 listopada 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 3 : 0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 6 : 1 Ceramika Opoczno
Ner Poddębice 5 : 4 Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów 2 : 1 Stal Głowno
Orzeł Nieborów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2 LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź 4 : 1 Skalnik Sulejów
Warta Sieradz 6 : 0 Jutrzenka Drzewce
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Czarni Rząśnia