Jutrzenka Warta

Puchar Polski: Jutrzenka - ŁKS II Łódź - 15 lipca, g.18.00
Ostatni sparing: Pogoń N. Skalm. - Jutrzenka Warta 1:1 (1:0)

11 lipca 2020 20:32
Już w najbliższą środę (15 lipca), o godzinie 18.00 odbędzie się pierwszy oficjalny mecz województwa łódzkiego tej piłkarskiej jesieni. W Warcie nasza Jutrzenka w ramach zaległego ćwierćfinału wojewódzkiego Pucharu Polski sezonu 2019/20 podejmie rezerwy ŁKS-u Łódź. Już teraz kibiców serdecznie zapraszamy na ten mecz i pozostałe 10 ligowych tej jesieni! Karnety na tę rundę są do nabycia w klubie w cenie 60 zł. Są w sprzedaży tylko podczas treningów - poniedziałek i wtorek od godziny 17.00. Niestety nie będzie można ich kupić w dniu meczowym! Zachęcamy do ich nabywania, bo biletów na razie nie będzie!

Niestety prawdopodobnie nie wszyscy chętni kibice obejrzą ten mecz z naszych trybun! Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i panującą pandemią oraz liczbą miejsc siedzących na naszym obiekcie na stadion wpuszczonych zostanie zaledwie 150 kibiców oraz około 20 członków Klubu Wsparcia "Tylko Jutrzenka"!!! W sumie jest to około 25% pojemności naszego obiektu. Nie będzie w tym dniu sprzedaży biletów na obiekcie, bo jest ona zabroniona. Każdy z kibiców, który będzie wchodził na ten mecz najpierw musi zdezynfekować ręce, wrzucić 10 zł do specjalnie przygotowanej puszki (7 zł wirtualny bilet + 3 zł na środki ochrony zakupione przez klub). Prosimy o przygotowanie w/w kwoty, bo nie będzie możliwości wydawania reszty! Następnie kibice zasiądą na oznaczonych miejscach siedzących (będą specjalne naklejki)! Pamiętajmy o tym, aby służby porządkowe nie musiały zwracać uwagi albo interweniować. Podczas przemieszczania się po obiekcie (np. wizyta w WC) prosimy o zakładanie maseczek! Po meczu pojedynczo opuszczamy trybuny!

Mecz rozpocznie się od minuty ciszy pamięci zmarłych w ostatnim czasie: prezesów Zbigniewa Zakrzewskiego i Romana Kamińskiego oraz burmistrza Jana Serafińskiego! Nasi piłkarze zagrają z czarnymi opaskami, a flaga klubowa będzie przepasana kirem!

Jeśli goście nie przyjadą w czarnych strojach, to Jutrzenka w tym meczu zagra w nowych strojach (są właśnie koloru czarnego) specjalnie przygotowanych na jubileusz 95-lecia naszego klubu! Prezentują się naprawdę efektownie! Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol poświęcony rozpoczęciu nowego sezonu 2020/21.

W ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem tej rundy Jutrzenka w sobotę, 11 lipca zremisowała w Nowych Skalmierzycach z IV-ligową Pogonią 1:1. Gola dla Juve w drugiej części gry zdobył Adrian Fret.

Skład Jutrzenki: Wiktor Wojciechowski (SEMP Warszawa) - Paweł Dryka (Brzeziny), Bednarek, Młynarski, Pawlak - Fret, Patryk Ręcicki (SMS Łódź), Piotr Kobierski, Cyprian Lewandowski (Ner Poddębice) - Dudek, Burski. Na zmiany wchodzili: Chachuła, Młotkiewicz, Sulgan, Pałucki, Graczykowski, Adam Mruk (Lisków), Robert Badowski (Andrespolia).

Z nowych zawodników z pierwszego składu (wszyscy są młodzieżowcami!!!) Jutrzenka sfinalizowała już transfery: Wojciechowskiego, Ręcickiego i Dryki. Blisko jest transfer Lewandowskiego. Nie przekonali do siebie naszego trenera Mruk i Badowski. Jutrzenka nadal poszukuje obrońcy lub stopera, środkowego pomocnika i napastnika! Okienko transferowe zamyka się 31 sierpnia więc może ktoś jeszcze dołączy do naszej kadry!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec