Jutrzenka Warta

Puchar Polski: Jutrzenka - ŁKS II Łódź - 15 lipca, g.18.00
Ostatni sparing: Pogoń N. Skalm. - Jutrzenka Warta 1:1 (1:0)

11 lipca 2020 20:32
Już w najbliższą środę (15 lipca), o godzinie 18.00 odbędzie się pierwszy oficjalny mecz województwa łódzkiego tej piłkarskiej jesieni. W Warcie nasza Jutrzenka w ramach zaległego ćwierćfinału wojewódzkiego Pucharu Polski sezonu 2019/20 podejmie rezerwy ŁKS-u Łódź. Już teraz kibiców serdecznie zapraszamy na ten mecz i pozostałe 10 ligowych tej jesieni! Karnety na tę rundę są do nabycia w klubie w cenie 60 zł. Są w sprzedaży tylko podczas treningów - poniedziałek i wtorek od godziny 17.00. Niestety nie będzie można ich kupić w dniu meczowym! Zachęcamy do ich nabywania, bo biletów na razie nie będzie!

Niestety prawdopodobnie nie wszyscy chętni kibice obejrzą ten mecz z naszych trybun! Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i panującą pandemią oraz liczbą miejsc siedzących na naszym obiekcie na stadion wpuszczonych zostanie zaledwie 150 kibiców oraz około 20 członków Klubu Wsparcia "Tylko Jutrzenka"!!! W sumie jest to około 25% pojemności naszego obiektu. Nie będzie w tym dniu sprzedaży biletów na obiekcie, bo jest ona zabroniona. Każdy z kibiców, który będzie wchodził na ten mecz najpierw musi zdezynfekować ręce, wrzucić 10 zł do specjalnie przygotowanej puszki (7 zł wirtualny bilet + 3 zł na środki ochrony zakupione przez klub). Prosimy o przygotowanie w/w kwoty, bo nie będzie możliwości wydawania reszty! Następnie kibice zasiądą na oznaczonych miejscach siedzących (będą specjalne naklejki)! Pamiętajmy o tym, aby służby porządkowe nie musiały zwracać uwagi albo interweniować. Podczas przemieszczania się po obiekcie (np. wizyta w WC) prosimy o zakładanie maseczek! Po meczu pojedynczo opuszczamy trybuny!

Mecz rozpocznie się od minuty ciszy pamięci zmarłych w ostatnim czasie: prezesów Zbigniewa Zakrzewskiego i Romana Kamińskiego oraz burmistrza Jana Serafińskiego! Nasi piłkarze zagrają z czarnymi opaskami, a flaga klubowa będzie przepasana kirem!

Jeśli goście nie przyjadą w czarnych strojach, to Jutrzenka w tym meczu zagra w nowych strojach (są właśnie koloru czarnego) specjalnie przygotowanych na jubileusz 95-lecia naszego klubu! Prezentują się naprawdę efektownie! Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol poświęcony rozpoczęciu nowego sezonu 2020/21.

W ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem tej rundy Jutrzenka w sobotę, 11 lipca zremisowała w Nowych Skalmierzycach z IV-ligową Pogonią 1:1. Gola dla Juve w drugiej części gry zdobył Adrian Fret.

Skład Jutrzenki: Wiktor Wojciechowski (SEMP Warszawa) - Paweł Dryka (Brzeziny), Bednarek, Młynarski, Pawlak - Fret, Patryk Ręcicki (SMS Łódź), Piotr Kobierski, Cyprian Lewandowski (Ner Poddębice) - Dudek, Burski. Na zmiany wchodzili: Chachuła, Młotkiewicz, Sulgan, Pałucki, Graczykowski, Adam Mruk (Lisków), Robert Badowski (Andrespolia).

Z nowych zawodników z pierwszego składu (wszyscy są młodzieżowcami!!!) Jutrzenka sfinalizowała już transfery: Wojciechowskiego, Ręcickiego i Dryki. Blisko jest transfer Lewandowskiego. Nie przekonali do siebie naszego trenera Mruk i Badowski. Jutrzenka nadal poszukuje obrońcy lub stopera, środkowego pomocnika i napastnika! Okienko transferowe zamyka się 31 sierpnia więc może ktoś jeszcze dołączy do naszej kadry!

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno