Jutrzenka Warta

Z ŁKS II w nowych strojach! Karnety tak, bilety nie!!!
Ostatni sparing w sobotę, z Andrespolią w niedzielę!

10 lipca 2020 08:26

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon w IV lidze. Mecz I kolejki z Andrespolią Wiśniowa Góra nasi piłkarze rozegrają w niedzielę 26 lipca o godzinie 17.00 w Warcie! Już teraz kibiców serdecznie zapraszamy! Karnety na rundę jesienną do nabycia w klubie w cenie 60 zł obejmują 10 meczów ligowych i jeden lub dwa pucharowe. Są w sprzedaży tylko podczas treningów. Niestety nie można ich kupić w dniu meczowym! Zachęcamy do ich nabywania, bo biletów na razie nie będzie!

Zanim jednak zagramy pierwszy mecz ligowy czeka nas mecz pucharowy z minionego sezonu z rezerwami ŁKS-u! Spotkanie jak wszystkim wiadomo ze względu na ślub naszego zawodnika Sylwestra Pawlaka odbędzie się 15 lipca (środa) o godzinie 18.00 na naszym stadionie. Niestety prawdopodobnie nie wszyscy chętni kibice obejrzą ten mecz z naszych trybun! Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i panującą pandemią oraz liczbą miejsc siedzących na naszym obiekcie na stadion wpuszczonych zostanie zaledwie 150 kibiców oraz około 20 członków Klubu Wsparcia "Tylko Jutrzenka"!!! W sumie jest to około 25% pojemności naszego obiektu. Nie będzie w tym dniu sprzedaży biletów na obiekcie, bo jest ona zabroniona. Każdy z kibiców, który będzie wchodził na ten mecz najpierw zdezynfekuje ręce, wrzuci 10 zł do specjalnie przygotowanej puszki (7 zł wirtualny bilet + 3 zł na środki ochrony zakupione przez klub). Prosimy o przygotowanie w/w kwoty, bo nie będzie możliwości wydania reszty! Następnie kibice zasiądą na oznaczonych miejscach siedzących (będą specjalne naklejki)! Pamiętajmy o tym, aby służby porządkowe nie musiały zwracać uwagi, albo interweniować. Po meczu pojedynczo opuszczamy trybuny!

Mecz rozpocznie się od minuty ciszy pamięci zmarłych w ostatnim czasie: prezesów Zbigniewa Zakrzewskiego i Romana Kamińskiego oraz burmistrza Jana Serafińskiego! Nasi piłkarze zagrają z czarnymi opaskami, a flaga klubowa będzie przepasana kirem!

Jeśli goście nie przyjadą w czarnych strojach, to Jutrzenka w tym meczu zagra w nowych strojach (są właśnie koloru czarnego) specjalnie przygotowanych na jubileusz 95-lecia naszego klubu! Prezentują się naprawdę efektownie!

Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol poświęcony rozpoczęciu nowego sezonu 2020/21.

W tę sobotę Jutrzenka zagra ostatni sparing przed sezonem. O godzinie 12.00 Juve wystąpi w Nowych Skalmierzycach przeciwko Pogoni,  z którą trzy tygodnie temu wygraliśmy w Warcie 2:1.

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno