Jutrzenka Warta

Z ŁKS II w nowych strojach! Karnety tak, bilety nie!!!
Ostatni sparing w sobotę, z Andrespolią w niedzielę!

10 lipca 2020 08:26

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon w IV lidze. Mecz I kolejki z Andrespolią Wiśniowa Góra nasi piłkarze rozegrają w niedzielę 26 lipca o godzinie 17.00 w Warcie! Już teraz kibiców serdecznie zapraszamy! Karnety na rundę jesienną do nabycia w klubie w cenie 60 zł obejmują 10 meczów ligowych i jeden lub dwa pucharowe. Są w sprzedaży tylko podczas treningów. Niestety nie można ich kupić w dniu meczowym! Zachęcamy do ich nabywania, bo biletów na razie nie będzie!

Zanim jednak zagramy pierwszy mecz ligowy czeka nas mecz pucharowy z minionego sezonu z rezerwami ŁKS-u! Spotkanie jak wszystkim wiadomo ze względu na ślub naszego zawodnika Sylwestra Pawlaka odbędzie się 15 lipca (środa) o godzinie 18.00 na naszym stadionie. Niestety prawdopodobnie nie wszyscy chętni kibice obejrzą ten mecz z naszych trybun! Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i panującą pandemią oraz liczbą miejsc siedzących na naszym obiekcie na stadion wpuszczonych zostanie zaledwie 150 kibiców oraz około 20 członków Klubu Wsparcia "Tylko Jutrzenka"!!! W sumie jest to około 25% pojemności naszego obiektu. Nie będzie w tym dniu sprzedaży biletów na obiekcie, bo jest ona zabroniona. Każdy z kibiców, który będzie wchodził na ten mecz najpierw zdezynfekuje ręce, wrzuci 10 zł do specjalnie przygotowanej puszki (7 zł wirtualny bilet + 3 zł na środki ochrony zakupione przez klub). Prosimy o przygotowanie w/w kwoty, bo nie będzie możliwości wydania reszty! Następnie kibice zasiądą na oznaczonych miejscach siedzących (będą specjalne naklejki)! Pamiętajmy o tym, aby służby porządkowe nie musiały zwracać uwagi, albo interweniować. Po meczu pojedynczo opuszczamy trybuny!

Mecz rozpocznie się od minuty ciszy pamięci zmarłych w ostatnim czasie: prezesów Zbigniewa Zakrzewskiego i Romana Kamińskiego oraz burmistrza Jana Serafińskiego! Nasi piłkarze zagrają z czarnymi opaskami, a flaga klubowa będzie przepasana kirem!

Jeśli goście nie przyjadą w czarnych strojach, to Jutrzenka w tym meczu zagra w nowych strojach (są właśnie koloru czarnego) specjalnie przygotowanych na jubileusz 95-lecia naszego klubu! Prezentują się naprawdę efektownie!

Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol poświęcony rozpoczęciu nowego sezonu 2020/21.

W tę sobotę Jutrzenka zagra ostatni sparing przed sezonem. O godzinie 12.00 Juve wystąpi w Nowych Skalmierzycach przeciwko Pogoni,  z którą trzy tygodnie temu wygraliśmy w Warcie 2:1.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec