Jutrzenka Warta

10 tysięcy z Ministerstwa Sportu dla Jutrzenki!!!
Sparing z Włókniarzem Zelów! Maraton dla Daniela!

24 czerwiec 2020 18:54

W sobotę, 20 czerwca podczas spotkania w Zduńskiej Woli z Minister Sportu - panią Danutą Dmowską-Andrzejuk nasz klub otrzymał wsparcie finansowe w wysokości 10 tysięcy złotych ramach programu ministerstwa - "Klub". Symboliczny czek odebrał pod nieobecność naszego prezesa - członek zarządu pan Paweł Ostrowski. Wniosek wspierał merytorycznie nasz samorząd. Teraz czekamy na podpisanie umowy i przelanie pieniędzy na konto naszego klubu. 60% w.w. kwoty należy przeznaczyć na trenerów drużyn młodzieżowych, a 40 na sprzęt. Identyczne dofinansowanie otrzymał nasz drugi klub UKS Junior Warta. Dziękujemy naszemu samorządowi za pomoc w napisaniu wniosku!

W sobotę, 27 czerwca Jutrzenka zagra kolejny mecz sparingowy. O godzinie 11.00 zagramy w Warcie z Włókniarzem Zelów. Zapraszamy kibiców na to spotkanie, bo mamy zaległe "pompowanie" dla Daniela!

Tego samego dnia od godziny 9.00 z inicjatywy pana Krzysztofa Klimaszewskiego i stowarzyszenia "Koksownia" będzie trwał maraton dla Daniela. 43 osoby przebiegną w formie sztafety 42 km i 195 metrów i zbiorą około 4 tysięcy złotych właśnie dla Daniela!!! Trasa biegnie przez naszą gminę i sąsiadującą gminę Goszczanów. Bieg z warckiego Rynku rozpocznie Burmistrz Warty pan Krystian Krogulecki! Koniec maratonu pod domem Daniela Oleszczyka w Gaci Warckiej! Zachęcamy do kibicowania i wspierania biegnących!

Aktualności

XVII kolejka

15-17 listopada 2019 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 2 : 2 Jutrzenka
Andrespolia 2 : 2 Warta Sieradz
Pogoń 3 : 3 Zjednoczeni
ŁKS II Łódź 10 : 0 Pelikan II
Warta Dz. 1 : 0 Kwiatkowice
Ceramika 0 : 3 Kutno
Boruta 1 : 2 Polonia
Termy Ner 0 : 2 Orzeł
Włókniarz 1 : 3 Omega