Jutrzenka Warta

10 tysięcy z Ministerstwa Sportu dla Jutrzenki!!!
Sparing z Włókniarzem Zelów! Maraton dla Daniela!

24 czerwca 2020 18:54

W sobotę, 20 czerwca podczas spotkania w Zduńskiej Woli z Minister Sportu - panią Danutą Dmowską-Andrzejuk nasz klub otrzymał wsparcie finansowe w wysokości 10 tysięcy złotych ramach programu ministerstwa - "Klub". Symboliczny czek odebrał pod nieobecność naszego prezesa - członek zarządu pan Paweł Ostrowski. Wniosek wspierał merytorycznie nasz samorząd. Teraz czekamy na podpisanie umowy i przelanie pieniędzy na konto naszego klubu. 60% w.w. kwoty należy przeznaczyć na trenerów drużyn młodzieżowych, a 40 na sprzęt. Identyczne dofinansowanie otrzymał nasz drugi klub UKS Junior Warta. Dziękujemy naszemu samorządowi za pomoc w napisaniu wniosku!

W sobotę, 27 czerwca Jutrzenka zagra kolejny mecz sparingowy. O godzinie 11.00 zagramy w Warcie z Włókniarzem Zelów. Zapraszamy kibiców na to spotkanie, bo mamy zaległe "pompowanie" dla Daniela!

Tego samego dnia od godziny 9.00 z inicjatywy pana Krzysztofa Klimaszewskiego i stowarzyszenia "Koksownia" będzie trwał maraton dla Daniela. 43 osoby przebiegną w formie sztafety 42 km i 195 metrów i zbiorą około 4 tysięcy złotych właśnie dla Daniela!!! Trasa biegnie przez naszą gminę i sąsiadującą gminę Goszczanów. Bieg z warckiego Rynku rozpocznie Burmistrz Warty pan Krystian Krogulecki! Koniec maratonu pod domem Daniela Oleszczyka w Gaci Warckiej! Zachęcamy do kibicowania i wspierania biegnących!

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno