Jutrzenka Warta

10 tysięcy z Ministerstwa Sportu dla Jutrzenki!!!
Sparing z Włókniarzem Zelów! Maraton dla Daniela!

24 czerwca 2020 18:54

W sobotę, 20 czerwca podczas spotkania w Zduńskiej Woli z Minister Sportu - panią Danutą Dmowską-Andrzejuk nasz klub otrzymał wsparcie finansowe w wysokości 10 tysięcy złotych ramach programu ministerstwa - "Klub". Symboliczny czek odebrał pod nieobecność naszego prezesa - członek zarządu pan Paweł Ostrowski. Wniosek wspierał merytorycznie nasz samorząd. Teraz czekamy na podpisanie umowy i przelanie pieniędzy na konto naszego klubu. 60% w.w. kwoty należy przeznaczyć na trenerów drużyn młodzieżowych, a 40 na sprzęt. Identyczne dofinansowanie otrzymał nasz drugi klub UKS Junior Warta. Dziękujemy naszemu samorządowi za pomoc w napisaniu wniosku!

W sobotę, 27 czerwca Jutrzenka zagra kolejny mecz sparingowy. O godzinie 11.00 zagramy w Warcie z Włókniarzem Zelów. Zapraszamy kibiców na to spotkanie, bo mamy zaległe "pompowanie" dla Daniela!

Tego samego dnia od godziny 9.00 z inicjatywy pana Krzysztofa Klimaszewskiego i stowarzyszenia "Koksownia" będzie trwał maraton dla Daniela. 43 osoby przebiegną w formie sztafety 42 km i 195 metrów i zbiorą około 4 tysięcy złotych właśnie dla Daniela!!! Trasa biegnie przez naszą gminę i sąsiadującą gminę Goszczanów. Bieg z warckiego Rynku rozpocznie Burmistrz Warty pan Krystian Krogulecki! Koniec maratonu pod domem Daniela Oleszczyka w Gaci Warckiej! Zachęcamy do kibicowania i wspierania biegnących!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec