Jutrzenka Warta

Pierwszy trening piłkarzy Jutrzenki jednak 9 czerwca!!!
Puchar z rezerwami ŁKS-u 15 lipca o godzinie 18.00!!!

03 czerwiec 2020 13:24

Jednak na 9 czerwca zaplanowano pierwszy trening naszych piłkarzy. Na wtorkowym spotkaniu z trenerem Michałem Łochowskim ustalono termin pierwszych zajęć na naszym stadionie. Kogo zobaczymy na naszym obiekcie w najbliższy wtorek  trudno dziś powiedzieć?

Na pewno w naszych barwach w rundzie jesiennej nie zagrają: Marcin Kobierski, Tomasz Kwiatkowski, Mariusz Graczykowski, Krystian Adamiak (chce przejść do Sokoła Aleksandrów Łódzki).

Nie wiadomo czy zagrają jeszcze dla Juve tacy zawodnicy jak: Kuba Młynarski, Oskar Natorski, Szymon Młynarczyk czy Kacper Pipczyński. Na dzień dzisiejszy nikt z nich nie potwierdził odejścia do innych klubów, ale kończą się im umowy wypożyczenia i są wolnymi zawodnikami.

Pierwsze umowy nasz prezes zacznie podpisywać 15 czerwca. Okienko transferowe trwa od 1 lipca do 31 sierpnia, może być wydłużone do końca września!

Wszystko wskazuje na to, że mecz pucharowy z rezerwami ŁKS-u rozpoczynający nowy sezon odbędzie się w środę 15 lipca o godzinie 18.00! Powodem przełożenia meczu jest... ślub naszego zawodnika Sylwestra Pawlaka!!! Tak więc na naszym stadionie odbędzie się pierwszy oficjalny mecz rundy jesiennej województwa łódzkiego! Kolejne mecze pucharowe odbędą się bowiem w sobotę 18 lipca, a pierwsze mecze ligowe  w dniach 25-26 lipca! Ilu kibiców zasiądzie na naszych trybunach na dzień dzisiejszy nie wiadomo! Oby jak najwięcej!

Aktualności

XVII kolejka

15-17 listopada 2019 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 2 : 2 Jutrzenka
Andrespolia 2 : 2 Warta Sieradz
Pogoń 3 : 3 Zjednoczeni
ŁKS II Łódź 10 : 0 Pelikan II
Warta Dz. 1 : 0 Kwiatkowice
Ceramika 0 : 3 Kutno
Boruta 1 : 2 Polonia
Termy Ner 0 : 2 Orzeł
Włókniarz 1 : 3 Omega