Jutrzenka Warta

Pierwszy trening piłkarzy Jutrzenki jednak 9 czerwca!!!
Puchar z rezerwami ŁKS-u 15 lipca o godzinie 18.00!!!

03 czerwca 2020 13:24

Jednak na 9 czerwca zaplanowano pierwszy trening naszych piłkarzy. Na wtorkowym spotkaniu z trenerem Michałem Łochowskim ustalono termin pierwszych zajęć na naszym stadionie. Kogo zobaczymy na naszym obiekcie w najbliższy wtorek  trudno dziś powiedzieć?

Na pewno w naszych barwach w rundzie jesiennej nie zagrają: Marcin Kobierski, Tomasz Kwiatkowski, Mariusz Graczykowski, Krystian Adamiak (chce przejść do Sokoła Aleksandrów Łódzki).

Nie wiadomo czy zagrają jeszcze dla Juve tacy zawodnicy jak: Kuba Młynarski, Oskar Natorski, Szymon Młynarczyk czy Kacper Pipczyński. Na dzień dzisiejszy nikt z nich nie potwierdził odejścia do innych klubów, ale kończą się im umowy wypożyczenia i są wolnymi zawodnikami.

Pierwsze umowy nasz prezes zacznie podpisywać 15 czerwca. Okienko transferowe trwa od 1 lipca do 31 sierpnia, może być wydłużone do końca września!

Wszystko wskazuje na to, że mecz pucharowy z rezerwami ŁKS-u rozpoczynający nowy sezon odbędzie się w środę 15 lipca o godzinie 18.00! Powodem przełożenia meczu jest... ślub naszego zawodnika Sylwestra Pawlaka!!! Tak więc na naszym stadionie odbędzie się pierwszy oficjalny mecz rundy jesiennej województwa łódzkiego! Kolejne mecze pucharowe odbędą się bowiem w sobotę 18 lipca, a pierwsze mecze ligowe  w dniach 25-26 lipca! Ilu kibiców zasiądzie na naszych trybunach na dzień dzisiejszy nie wiadomo! Oby jak najwięcej!

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 1 : 5 Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów 0 : 2 Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 2 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia 0 : 3 Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice 0 : 2 Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz 3 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno