Jutrzenka Warta

Remonty na naszym stadionie!
A meczów nie widać!

22 kwietnia 2020 08:42

Jak zapewne większość fanów zauważyła zmienia się wizerunek naszego stadionu.

Za bramką przy budynku klubowym zamontowano siatkę, piłkochwyty o wysokości 7 metrów. Ułatwi to treningi strzeleckie i szybsze wznawianie gry przez bramkarzy w meczach. Pomoże również przy organizacji turniejów w plażową piłkę siatkową.

Od strony parku montowane jest nowe ogrodzenie z nowoczesną bramą wjazdową. Poprawi to wizerunek całego obiektu, gdyż stare już straszyło swym wyglądem!

Zniknął też wał usypany pod koniec lat 50-tych od strony liceum. Też nie był już w najlepszym stanie. Na jego miejscu powstaną nowe miejsca parkingowe!

Za całość prac dziękujemy panu Burmistrzowi, radnym miejskim wraz z panem Przewodniczącym oraz nowemu dyrektorowi zakładu komunalnego - naszemu kibcowi i czasami... spikerowi - Patrykowi Polowczykowi.

Jednak kibice marzą teraz o meczach, aby trybuny się wreszcie zapełniły. Niestety na dziś nie wiadomo kiedy wznowione będą rozgrywki ligowe w klasach niższych. Ostateczny termin poznamy najpóźniej 11 maja! Dużo cierpliwości musi mieć dziś kibic piłki nożnej. Ponad pół roku minęło od ostatniego meczu!

Aktualności

V kolejka

22 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 2 : 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 3 : 0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 0 : 3 Warta II Sieradz
MLKS Konopnica 4 : 0 KS Karsznice
TS Janiszewice 4 : 3 Hetman Rusiec
Warta Działoszyn 2 : 0 Złoczewia Złoczew
WKS Wieluń 1 : 1 Słowian Dworszowice
GKS Chojne 1 : 1 Tęcza Brodnia