Jutrzenka Warta

Remonty na naszym stadionie!
A meczów nie widać!

22 kwietnia 2020 08:42

Jak zapewne większość fanów zauważyła zmienia się wizerunek naszego stadionu.

Za bramką przy budynku klubowym zamontowano siatkę, piłkochwyty o wysokości 7 metrów. Ułatwi to treningi strzeleckie i szybsze wznawianie gry przez bramkarzy w meczach. Pomoże również przy organizacji turniejów w plażową piłkę siatkową.

Od strony parku montowane jest nowe ogrodzenie z nowoczesną bramą wjazdową. Poprawi to wizerunek całego obiektu, gdyż stare już straszyło swym wyglądem!

Zniknął też wał usypany pod koniec lat 50-tych od strony liceum. Też nie był już w najlepszym stanie. Na jego miejscu powstaną nowe miejsca parkingowe!

Za całość prac dziękujemy panu Burmistrzowi, radnym miejskim wraz z panem Przewodniczącym oraz nowemu dyrektorowi zakładu komunalnego - naszemu kibcowi i czasami... spikerowi - Patrykowi Polowczykowi.

Jednak kibice marzą teraz o meczach, aby trybuny się wreszcie zapełniły. Niestety na dziś nie wiadomo kiedy wznowione będą rozgrywki ligowe w klasach niższych. Ostateczny termin poznamy najpóźniej 11 maja! Dużo cierpliwości musi mieć dziś kibic piłki nożnej. Ponad pół roku minęło od ostatniego meczu!

Aktualności

XIX kolejka

14 listopada 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 3 : 0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 6 : 1 Ceramika Opoczno
Ner Poddębice 5 : 4 Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów 2 : 1 Stal Głowno
Orzeł Nieborów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2 LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź 4 : 1 Skalnik Sulejów
Warta Sieradz 6 : 0 Jutrzenka Drzewce
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Czarni Rząśnia