Jutrzenka Warta

Remonty na naszym stadionie!
A meczów nie widać!

22 kwietnia 2020 08:42

Jak zapewne większość fanów zauważyła zmienia się wizerunek naszego stadionu.

Za bramką przy budynku klubowym zamontowano siatkę, piłkochwyty o wysokości 7 metrów. Ułatwi to treningi strzeleckie i szybsze wznawianie gry przez bramkarzy w meczach. Pomoże również przy organizacji turniejów w plażową piłkę siatkową.

Od strony parku montowane jest nowe ogrodzenie z nowoczesną bramą wjazdową. Poprawi to wizerunek całego obiektu, gdyż stare już straszyło swym wyglądem!

Zniknął też wał usypany pod koniec lat 50-tych od strony liceum. Też nie był już w najlepszym stanie. Na jego miejscu powstaną nowe miejsca parkingowe!

Za całość prac dziękujemy panu Burmistrzowi, radnym miejskim wraz z panem Przewodniczącym oraz nowemu dyrektorowi zakładu komunalnego - naszemu kibcowi i czasami... spikerowi - Patrykowi Polowczykowi.

Jednak kibice marzą teraz o meczach, aby trybuny się wreszcie zapełniły. Niestety na dziś nie wiadomo kiedy wznowione będą rozgrywki ligowe w klasach niższych. Ostateczny termin poznamy najpóźniej 11 maja! Dużo cierpliwości musi mieć dziś kibic piłki nożnej. Ponad pół roku minęło od ostatniego meczu!

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 1 : 5 Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów 0 : 2 Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 2 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia 0 : 3 Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice 0 : 2 Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz 3 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno