Jutrzenka Warta

Edward Stasiak nadal prezesem Jutrzenki Warta!
Mecz z Pogonią w sobotę 21 marca, karnety po 50 zl!

27 lutego 2020 20:09

W środę 26 lutego ukonstytuowały się władze naszego klubu po walnym wyborczym zebraniu członków z 21 lutego. Prezesem Juve pozostał Edward Stasiak, wiceprezesem d.s. finansowych i skarbnikiem klubu został Władysław Janiak, wiceprezesem d.s. szkoleniowych - Wiktor Wawrowski, sekretarzem i kierownikiem d.s. bezpieczeństwa - Hubert Kamola, członkami: Zbigniew Zakrzewski, Wiesław Mijas i Paweł Ostrowski. Skład komisji rewizyjnej: przewodnicząca - Monika Ostrowska, sekretarz - Krzysztof Lisiecki, członek - Mariusz Gajecki.

Podczas zebrania zarządu ustalono kilka ważnych kwestii na rundę wiosenną. Zgłoszono nasz zespół do nagrody starosty powiatu sieradzkiego za osiągnięcia w roku 2019. Ustalono terminy meczów w Warcie. Pierwsze z nich na naszym  stadionie zagramy w XIX kolejce z Pogonią Zduńska Wola w sobotę 21 marca o godzinie 16.00. Wcześniej w XVIII kolejce jedziemy do Wiśniowej Góry w sobotę 14 marca, początek meczu z Andrespolią o 15.30. Derby z Wartą Sieradz zagramy 30 maja (sobota) o godzinie 17.00. Mecz pucharowy z rezerwami ŁKS-u w środę 15 kwietnia o godzinie 17.00. Ostatnia kolejka wiosny odbędzie się w środę 17 czerwca o godzinie 17.00 zagramy wówczas w Warcie z Orkanem Buczek. Cena karnetu na 9 meczów rundy wiosennej (8 ligowych i na pewno 1, a może nawet 2 pucharowe) to 50 zł.

Sprawy kadrowe:

odeszli - Marcin Kobierski (Warta Sieradz), Tomasz Kwiatkowski (Piast Błaszki), Filip Krystek (juniorzy Warty Sieradz);

kontuzje - Kuba Młynarski, Oskar Natorski, Piotr Burski;

zainteresowanie - Safian Skupiński (Opatówek), Eryk Bomba (Inowrocław), testowany bramkarz z Łodzi.

W najbliższą sobotę, 29 lutego o godzinie 11.00 zagramy sparing z III-ligowym Pelikanem niestety na wyjeździe w Łowiczu.

Aktualności

XXX kolejka

15-18 czerwca 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Rząśnia 3 : 4 Jutrzenka Warta
Warta II Sieradz 1 : 0 WKS Wieluń
TS Janiszewice 5 : 2 LZS Brąszewice
MLKS Konopnica 4 : 2 GKS Chojne
Warta Działoszyn 2 : 1 Tęcza Brodnia
Zawisza Pajęczno 0 : 4 Słowian Dworszowice
Piast Błaszki 7 : 1 Hetman Rusiec
Złoczewia Złoczew 6 : 3 KS Karsznice