Jutrzenka Warta

Edward Stasiak nadal prezesem Jutrzenki Warta!
Mecz z Pogonią w sobotę 21 marca, karnety po 50 zl!

27 lutego 2020 20:09

W środę 26 lutego ukonstytuowały się władze naszego klubu po walnym wyborczym zebraniu członków z 21 lutego. Prezesem Juve pozostał Edward Stasiak, wiceprezesem d.s. finansowych i skarbnikiem klubu został Władysław Janiak, wiceprezesem d.s. szkoleniowych - Wiktor Wawrowski, sekretarzem i kierownikiem d.s. bezpieczeństwa - Hubert Kamola, członkami: Zbigniew Zakrzewski, Wiesław Mijas i Paweł Ostrowski. Skład komisji rewizyjnej: przewodnicząca - Monika Ostrowska, sekretarz - Krzysztof Lisiecki, członek - Mariusz Gajecki.

Podczas zebrania zarządu ustalono kilka ważnych kwestii na rundę wiosenną. Zgłoszono nasz zespół do nagrody starosty powiatu sieradzkiego za osiągnięcia w roku 2019. Ustalono terminy meczów w Warcie. Pierwsze z nich na naszym  stadionie zagramy w XIX kolejce z Pogonią Zduńska Wola w sobotę 21 marca o godzinie 16.00. Wcześniej w XVIII kolejce jedziemy do Wiśniowej Góry w sobotę 14 marca, początek meczu z Andrespolią o 15.30. Derby z Wartą Sieradz zagramy 30 maja (sobota) o godzinie 17.00. Mecz pucharowy z rezerwami ŁKS-u w środę 15 kwietnia o godzinie 17.00. Ostatnia kolejka wiosny odbędzie się w środę 17 czerwca o godzinie 17.00 zagramy wówczas w Warcie z Orkanem Buczek. Cena karnetu na 9 meczów rundy wiosennej (8 ligowych i na pewno 1, a może nawet 2 pucharowe) to 50 zł.

Sprawy kadrowe:

odeszli - Marcin Kobierski (Warta Sieradz), Tomasz Kwiatkowski (Piast Błaszki), Filip Krystek (juniorzy Warty Sieradz);

kontuzje - Kuba Młynarski, Oskar Natorski, Piotr Burski;

zainteresowanie - Safian Skupiński (Opatówek), Eryk Bomba (Inowrocław), testowany bramkarz z Łodzi.

W najbliższą sobotę, 29 lutego o godzinie 11.00 zagramy sparing z III-ligowym Pelikanem niestety na wyjeździe w Łowiczu.

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno