Jutrzenka Warta

Walne Jutrzenki: nowy-stary zarząd, tylko 13 członków!
Wygrany sparing, kolejne kontuzje zawodników!!!

23 luty 2020 10:04

W piątek, 21 lutego odbyło się walne zebranie członków naszego klubu. Miało ono charakter sprawozdawczo-wyborczy. Niestety uczestniczyło w nim tylko 16 osób, w tym 13 członków klubu. Burmistrza reprezentował pan Tomasz Jachowicz. Po udzieleniu absolutorium ustępującemu zarządowi wybrano nowe-stare władze klubu. Pod nieobecność na zebraniu Włodzimierza Dzierana i Edmunda Bednarka do zarządu weszli: Paweł Ostrowski i Wiesław Mijas. A do komisji rewizyjnej w miejsce Wiesława Mijasa wszedł Krzysztof Lisiecki. Zarówno zarząd jak i komisja rewizyjna ukonstytuują się w najbliższym tygodniu, ale raczej pewne jest, że prezesem pozostanie Edward Stasiak. Walne przyjęło uchwałą nowy statut klubu, a także wnioskowało o wyznaczenie osoby związanej z klubem do nagrody starosty sieradzkiego, a także o zorganizowanie balu sportowca z okazji 95-lecia klubu. W wolnych wnioskach tradycyjnie dyskutowano o nagłośnieniu stadionu i zamontowaniu oświetlenia. Nowym władzom życzymy dużo sukcesów i sił w społecznej przecież pracy na rzecz piłki nożnej w Warcie!

W kolejnym meczu sparingowym, w sobotę 22 lutego Jutrzenka wygrała w Sieradzu z Włókniarzem Zelów 4:0 (4:0). Gole dla Juve zdobywali: Piotr Burski, Mariusz Woźniak, Safjan Skupiński oraz samobójczy. Niestety pod koniec spotkania kontuzji uda doznał Piotr Burski i nie wiadomo jak poważny jest to uraz. Dołączył do kontuzjowanych wcześniej: Kuby Młynarskiego (po operacji przechodzi rehabilitację) oraz Oskara Natorskiego, który w tygodniu na treningu złamał kości śródręcza! Kadra nam się uszczupla, bo wcześniej przecież odeszli: Marcin Kobierski (Warta Sieradz), Tomasz Kwiatkowski (Piast Błaszki), a do juniorów Warty Sieradz chce przejść Filip Krystek. Doszedł do nas na razie tylko Safjan Skupiński.

Skład Jutrzenki z tego sparingu: Chachuła - Młynarczyk, Bednarek, Graczykowski, Pawlak - Fret, Adamiak, testowany zawodnik, Woźniak - Skupińki, Burski. Na zmiany wchodzili: Jarecki, Sulgan, Paprota, Pipczyński, Swędrowski, Pałucki.

Za tydzień, w sobotę 29 lutego zagramy z III-ligowym Pelikanem Łowicz. Być może sparing odbędzie się w Błaszkach!

Aktualności

I kolejka

25-26 lipca 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Zjednoczeni Stryków Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn Orzeł Nieborów
Stal Głowno Ner Poddębice
Boruta Zgierz Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Orkan Buczek
Skalnik Sulejów Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce ŁKS II Łódź
Czarni Rząśnia Warta Sieradz
Omega Kleszczów Pogoń Zduńska Wola