Jutrzenka Warta

Walne Jutrzenki: nowy-stary zarząd, tylko 13 członków!
Wygrany sparing, kolejne kontuzje zawodników!!!

23 lutego 2020 10:04

W piątek, 21 lutego odbyło się walne zebranie członków naszego klubu. Miało ono charakter sprawozdawczo-wyborczy. Niestety uczestniczyło w nim tylko 16 osób, w tym 13 członków klubu. Burmistrza reprezentował pan Tomasz Jachowicz. Po udzieleniu absolutorium ustępującemu zarządowi wybrano nowe-stare władze klubu. Pod nieobecność na zebraniu Włodzimierza Dzierana i Edmunda Bednarka do zarządu weszli: Paweł Ostrowski i Wiesław Mijas. A do komisji rewizyjnej w miejsce Wiesława Mijasa wszedł Krzysztof Lisiecki. Zarówno zarząd jak i komisja rewizyjna ukonstytuują się w najbliższym tygodniu, ale raczej pewne jest, że prezesem pozostanie Edward Stasiak. Walne przyjęło uchwałą nowy statut klubu, a także wnioskowało o wyznaczenie osoby związanej z klubem do nagrody starosty sieradzkiego, a także o zorganizowanie balu sportowca z okazji 95-lecia klubu. W wolnych wnioskach tradycyjnie dyskutowano o nagłośnieniu stadionu i zamontowaniu oświetlenia. Nowym władzom życzymy dużo sukcesów i sił w społecznej przecież pracy na rzecz piłki nożnej w Warcie!

W kolejnym meczu sparingowym, w sobotę 22 lutego Jutrzenka wygrała w Sieradzu z Włókniarzem Zelów 4:0 (4:0). Gole dla Juve zdobywali: Piotr Burski, Mariusz Woźniak, Safjan Skupiński oraz samobójczy. Niestety pod koniec spotkania kontuzji uda doznał Piotr Burski i nie wiadomo jak poważny jest to uraz. Dołączył do kontuzjowanych wcześniej: Kuby Młynarskiego (po operacji przechodzi rehabilitację) oraz Oskara Natorskiego, który w tygodniu na treningu złamał kości śródręcza! Kadra nam się uszczupla, bo wcześniej przecież odeszli: Marcin Kobierski (Warta Sieradz), Tomasz Kwiatkowski (Piast Błaszki), a do juniorów Warty Sieradz chce przejść Filip Krystek. Doszedł do nas na razie tylko Safjan Skupiński.

Skład Jutrzenki z tego sparingu: Chachuła - Młynarczyk, Bednarek, Graczykowski, Pawlak - Fret, Adamiak, testowany zawodnik, Woźniak - Skupińki, Burski. Na zmiany wchodzili: Jarecki, Sulgan, Paprota, Pipczyński, Swędrowski, Pałucki.

Za tydzień, w sobotę 29 lutego zagramy z III-ligowym Pelikanem Łowicz. Być może sparing odbędzie się w Błaszkach!

Aktualności

VI kolejka

11-12 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Hetman Rusiec 0 : 6 WKS Wieluń
Zawisza Pajęczno 1 : 3 Czarni Rząśnia
Jutrzenka Warta 1 : 0 GKS Chojne
Piast Błaszki 3 : 2 Warta Działoszyn
Warta II Sieradz 8 : 0 Tęcza Brodnia
Słowian Dworszowice 5 : 2 LZS Brąszewice
KS Karsznice 2 : 4 TS Janiszewice
Złoczewia Złoczew 1 : 2 MLKS Konopnica