Jutrzenka Warta

Puchar Polski: rezerwy ŁKS-u na drodze Juve do półfinału!
Sparing: Jutrzenka Warta - KS Opatówek 3:0 (3:0)

25 stycznia 2020 12:05

W piątek, 24 stycznia na stadionie Widzewa odbyło się spotkanie noworoczne przedstawicieli klubów III i IV ligi Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Uczestniczyli w nim również przedstawiciele naszej Jutrzenki. Każdy klub otrzymał po 9 piłek, którymi rozgrywane będą wiosenne mecze IV ligi. Jednak chyba głównym punktem spotkania było losowanie par ćwierćfinałowych wojewódzkiego Pucharu Polski. Jutrzenka trafiła chyba bardzo dobrze, bo po pierwsze jest gospodarzem, a po drugie uniknęła gry z III-ligowcem trafiając na rezerwy ŁKS-u!!! To był nasz ostatni ligowy rywal w Warcie jesienią, a mecz zakończył się remisem 1:1, choć sędzia nie uznał nam dwóch prawidłowo zdobytych goli! Czas więc na rewanż! Mecze tej rundy odbędą się w środę 15 kwietnia. Jeśli Juve wygra z ŁKS-em trafi na zwycięzcę meczu: Widzew II - Pelikan Łowicz!

Oto pary ćwierćfinałowe:

Widzew II Łódź - Pelikan Łowicz

RKS Radomsko - Unia Skierniewice

Warta Sieradz - Polonia Piotrków Trybunalski

Jutrzenka Warta - ŁKS II Łódź

W pierwszym meczu sparingowym przed rundą wiosenną w sobotę 25 stycznia Jutrzenka wygrała w Uniejowie z KS Opatówek 3:0, a wszystkie gole do przerwy zdobył Piotr Burski!

Skład Jutrzenki: Chachuła - Pipczyński, Bednarek, Graczykowski, Pawlak - Fret, Dudek, Adamiak, Woźniak - testowany zawodnik, Burski. Na zmiany wchodzili: Natorski - Swędrowski, Młynarczyk, Sulgan, Piotr Kobierski, Paprota, Pałucki.

W następnym meczu, za tydzień w sobotę 1 lutego zagramy w Sieradzu z Kwiatkowicami o godzinie 11.00.

Aktualności

XXX kolejka

15-18 czerwca 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Rząśnia 3 : 4 Jutrzenka Warta
Warta II Sieradz 1 : 0 WKS Wieluń
TS Janiszewice 5 : 2 LZS Brąszewice
MLKS Konopnica 4 : 2 GKS Chojne
Warta Działoszyn 2 : 1 Tęcza Brodnia
Zawisza Pajęczno 0 : 4 Słowian Dworszowice
Piast Błaszki 7 : 1 Hetman Rusiec
Złoczewia Złoczew 6 : 3 KS Karsznice