Jutrzenka Warta

Najlepsi w eliminacjach, na koniec niestety tuż za podium! IV miejsce Jutrzenki Warta w XXVIII HMZS!

19 stycznia 2020 09:55

Czwarte miejsce zajęli nasi piłkarze w XXVIII Halowych Mistrzostwach Ziemi Sieradzkiej rozegranych w sobotę w Sieradzu. Jutrzenka mogła, a nawet powinna wygrać cały turniej. Juve przeszło jak burza eliminacje wygrywając wszystkie mecze, nie tracąc przy tym gola jako jedyna ekipa mistrzostw.

Wygraliśmy w grupie A z: Pogonią Zduńska Wola 2:0 (gole Piotra Kobierskiego i Roberta Jareckiego), z Czarnymi Rząśnia 1:0 (gol Sylwestra Pawlaka) oraz z Wartą Działoszyn 2:0 (gole Roberta Jareckiego i Macieja Dudka). Gdy nasi kibice myśleli już o finałowym  meczu przyszła sensacyjna porażka w półfinale z debiutującymi w tej imprezie TS Janiszewicami 0:1. W meczu o III miejsce z Czarnymi Rząśnia był remis 2:2 (gole Piotra Kobierskiego i Macieja Dudka), a w karnych ulegliśmy 0:1 zajmując ostatecznie miejsce tuż za podium. Skład Juve prowadzonego przez Michała Łochowskiego: Michał Chachuła, Tomasz Kwiatkowski - Robert Jarecki, Maciej Dudek, Sylwester, Pawlak, Mariusz Graczykowski, Piotr Kobierski, Piotr Burski, Adrian Fret, Krystian Adamiak, Mariusz Woźniak. Kierownik Mariusz Gajecki.

Pozostał wielki niedosyt, bo tego dnia Juve grało bardzo dobrze i wygrana była w zasięgu ręki! Może za rok będzie lepiej! Na turnieju wydany został nowy numer Juve gol wkrótce dostępny na naszej stronie. Tradycyjnie już nie zawiedli nasi kibice, którzy jako jedyni dopingowali swój zespół. Mistrzostwo zdobyła Warta Sieradz, która w finale wygrała z Janiszewicami 3:0.

Czas na mecze sparingowe. W sobotę 25 stycznia o godzinie 10.00 zagramy w Uniejowie z KS Opatówek.

Aktualności

V kolejka

22 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 2 : 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 3 : 0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 0 : 3 Warta II Sieradz
MLKS Konopnica 4 : 0 KS Karsznice
TS Janiszewice 4 : 3 Hetman Rusiec
Warta Działoszyn 2 : 0 Złoczewia Złoczew
WKS Wieluń 1 : 1 Słowian Dworszowice
GKS Chojne 1 : 1 Tęcza Brodnia