Jutrzenka Warta

XI kolejka: Jutrzenka Warta - Polonia Piotr. Tryb. 1:0 (1:0)
Faworyt pokonany! W środę puchar z Wartą Dz. w Warcie!

07 października 2019 08:47

W meczu XI kolejki, w niedzielę 6 października Jutrzenka pokonała faworyta ligi i jednego z kandydatów do awansu - Polonię Piotrków Trybunalski 1:0!!! Złotego gola po podaniu Macieja Dudka w 23 min. zdobył Piotr Burski!!! To dobry prognostyk przed jesiennym finiszem ligi. Tabela jest bardzo spłaszczona i mamy szansę nawet na piąte miejsce, jak również na... piętnaste! Każdy punkt jest na wagę złota! Mecz był bardzo ciekawy. Do przerwy to Juve powinno prowadzić nawet trzema golami (swoje okazje mieli Marcin Kobierski i Piotr Burski)! Po przerwie to goście mieli swoje sytuacje, ale Oskar Natorski nie dał się zaskoczyć! Mimo, że sędzia doliczył aż 6 minut to Juve cieszyło się po meczu! Po tym spotkaniu Juve zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli!

Skład Jutrzenki: Natorski - Swędrowski, Adamiak, Młynarski, Pawlak (k) - Jarecki, Piotr Kobierski, Dudek, Fret (od 85 min. Sulgan) - Marcin Kobierski, Burski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Swędrowski, Pawlak, Młynarski, Burski. Sędziował Wojciech Pawlak. Widzów około 200.

Już w środę, 9 października o godzinie 15.30 w ramach IV rundy okręgowego Pucharu Polski podejmujemy w Warcie... Wartę Działoszyn! Na meczu wydany zostanie zaległy numer Juve gol! Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Aktualności

XXX kolejka

15-18 czerwca 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Rząśnia 3 : 4 Jutrzenka Warta
Warta II Sieradz 1 : 0 WKS Wieluń
TS Janiszewice 5 : 2 LZS Brąszewice
MLKS Konopnica 4 : 2 GKS Chojne
Warta Działoszyn 2 : 1 Tęcza Brodnia
Zawisza Pajęczno 0 : 4 Słowian Dworszowice
Piast Błaszki 7 : 1 Hetman Rusiec
Złoczewia Złoczew 6 : 3 KS Karsznice