Jutrzenka Warta

X kolejka: KS Kutno - Jutrzenka Warta 3:0 (0:0)
Nie dali rady w dziesiątkę! Puchar 9 października w Warcie!

29 września 2019 12:20

W meczu X kolejki, w sobotę 28 września Jutrzenka poległa w Kutnie, przegrywając 3:0! Juve dzielnie walczyło z obecnym liderem tabeli, jednak od 40 min. graliśmy w dziesiątkę (czerwona kartka Wiktora Bednarka). Wytrzymaliśmy godzinę gry, potem gospodarze górowali nad nami zdobywając trzy gole! Szkoda, bo Juve zagrało dobre 60 minut i miało kilka świetnych sytuacji do zdobycia gola! Niestety to za mało by wygrywać w IV lidze! A skuteczność nie jest naszą mocną stroną! To druga z rzędu porażka wyjazdowa Jutrzenki wynikiem 0:3!

Gole dla Kutna zdobywali:

1:0 - Igor Świątkiewicz - 62 min.

2:0 - Gawlik - 76 min.

3:0 - Łukasz Dynel - 85 min.

Skład Jutrzenki: Chachuła - Swędrowski, Bednarek, Młynarski, Pawlak (k) - Jarecki (od 83 min. Młynarczyk), Piotr Kobierski (od 72 min. Paprota), Adamiak, Woźniak (od 50 min. Sulgan) - Fret, Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Bednarek-2, Sulgan. Czerwona kartka: Bednarek - 40 min. - za dwie żółte. Widzów około 200, w tym za Juve 7.

Za tydzień, w niedzielę 6 października o godzinie 16.00 zagramy z jednym z faworytów ligi - Polonią Piotrków Trybunalski. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol!

Zaś trzy dni później zagramy mecz pucharowy. 9 października (środa) o godzinie 15.30 zagramy w Warcie z Wartą Działoszyn!

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno