Jutrzenka Warta

Solen Łaszew - Jutrzenka Warta 0:5 (0:3)

09 października 2011 22:43

Jak burza przez rozgrywki ligowe przechodzą piłkarze Jutrzenki. W X kolejce odnieśli dziesiąte zwycięstwo. Tym razem ofiarą Juve został beniaminek - Solen Łaszew. Gospodarze nie byli w stanie zagrozić naszej bramce i polegli na własnym, małym boisku 0:5. Jutrzenka zagrała bez swego kapitana Marcina Nowickiego, który już jest po operacji złamanych kości i niedługo wróci do domu. Życzymy naszemu kapitanowi szybkiego powrotu do zdrowia. Mecz w Łaszewie rozpoczął sie od ulewy, ale 40 kibiców Juve rozgrzał już w 7 min. Przemysław Chudzik strzelając swego pierwszego gola w tych rozgrywkach po podaniu Wojtka Matusiaka. W 28 min. po wyrzucie z autu przez Roberta Jareckiego Matusiak zdecydował się na strzał z blisko 30 metrów i piłka po śliskiej murawie trafiła do siatki. W 34 min. po akcji Przemka Chudzika, strzelał Tomek Królikowski, a dobił piłkę do siatki Piotr Sajda (gol nr 198 w barwach Juve).
Druga połowa była już słabsza w wykonaniu obu drużyn. Juve zdecydowało się na końcowe ataki w ostatnim kwadransie. W 78 min. po wolnym Matusiaka Piotr Tomaszewski przelobował słabo interweniującego bramkarza i było 0:4. W 89 min. po ładnym zagraniu Adriana Wieczorka Mateusz Maraszek przebiegł pół boiska i strzelił w górny róg bramki nie do obrony!
Skład Jutrzenki: Sipowicz - J.Chudzik (od 89 min. Wieczorek), Noweta (k) (od 81 min. Świniarski), Tworek, Pawlak - Królikowski, Maraszek, P.Chudzik, Matusiak - Sajda (od 83 min. Ogłoza), Jarecki (od 74 min. Tomaszewski).

Żółta kartka: J.Chudzik.

Sędziował Łukasz Tomczyk.

Widzów około 100, w tym z Warty 39.

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 1 : 5 Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów 0 : 2 Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 2 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia 0 : 3 Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice 0 : 2 Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz 3 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno