I kolejka: Jutrzenka Warta - Andrespolia W. Góra 1:2 (1:0)
Falstart Juve! W sobotę derby z Pogonią w Zduńskej Woli!

15 sierpień 2019 08:46

Nie udała się inauguracja Jutrzenki w IV lidze. W meczu I kolejki, w środę 14 sierpnia Jutrzenka mimo prowadzenia do przerwy uległa nie najmocniejszej przecież Andrespolii Wiśniowa Góra 1:2. Pozostał niedosyt licznej publiczności i wiara, że teraz może być tylko lepiej. Debiut w barwach Jutrzenki zaliczyło aż siedmiu piłkarzy! Przed meczem prezes OZPN Sieradz - Jan Łochowski wraz z władzami Gminy Warta - burmistrzem Krystianem Kroguleckim i przewodniczącym Rady Gminy - Grzegorzem Kopackim wręczyli puchar i nagrody naszym piłkarzom za wygranie sieradzkiej klasy okręgowej. Czas teraz na zwycięstwa w łódzkiej IV lidze. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol oraz okolicznościowy proporczyk z okazji gry Juve w IV lidze w sezonie 2019/20! Obie rzeczy dostępne są w naszym klubie podczas treningów i meczów, a gazetka dodatkowo jest na naszej stronie w zakładce Juve gol.

Relacja z meczu z Andrespolią:

15 min. - okazja gości - strzał ich zawodnika minął nasz słupek;

25 min. - strzał Piotra Kobierskiego - daleko od bramki;

26 min. - strzał z dystansu Mariusza Woźniaka - obok słupka;

26 min. - po podaniu Marcina Kobierskiego - Piotr Burski wykorzystał niezdecydowanie bramkarza i strzelił pierwszego gola dla Juve w IV lidze - 1:0!!!

30 min. - Michał Chachuła obronił strzał z bliska w sytuacji sam na sam - dobitka minęła nasz słupek!

36 min. - strzał gości minął nasz słupek;

41 min. - po zagraniu ręką rzut wolny dla gości - strzał po rykoszecie od muru minął nasz słupek;

46 min. - Michał Chachuła obronił strzał gości;

50 min. - idealna okazja dla Juve - bramkarz gości "wypluł" piłkę, jednak Kuba Młynarski z metra nie potrafił wepchnąć jej do bramki!!!

51 min. - błąd naszej obrony - Damian Kopa technicznym uderzeniem pokonał naszego bramkarza - 1:1!

55 min. - okazja braci Kobierskich - strzelał Marcin, dobijał Piotr - jednak obrońcy wybili na rzut rożny;

65 min. - strzał Adriana Freta - piłka minęła okienko bramki;

66 min. - dwa strzały najlepszego w barwach gości Sebastiana Radzio świetnie obronił nasz Michał Chachuła;

67 min. - znów strzelał Sebastian Radzio (były piłkarz Widzewa) - Chachuła znów górą;

70 min. - strzał gości - obronił Michał Chachuła;

71 min. - strzał z dystansu Krystiana Adamiaka - nad poprzeczką;

72 min. - strzał głową Macieja Dudka - bramkarz obronił;

75 min. - kontra gości - Sebastian Radzio za szybki dla naszych obrońców - w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza - 1:2 niestety!

87 min. - okazja gości - obronił Michał Chachuła;

90 min. - strzał Piotra Kobierskiego - nad bramką!

90 + 2 min. - strzał z rzutu wolnego Emiliana Sulgana - bramkarz obronił.

Skład Jutrzenki: Chachuła - Swędrowski, Bednarek, Młynarski, Pawlak (k) - Woźniak (od 72 min. Sulgan), Dudek, Piotr Kobierski, Młynarczyk (od 63 min. Fret) - Burski, Marcin Kobierski (od 62 min. Adamiak). Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Pawlak, Młynarski, Piotr Kobierski, Swędrowski. Sędziował Patryk Adamczyk. Widzów ponad 200, biletów sprzedano 118, karnetów 15.

W II kolejce, w sobotę 17 sierpnia o godzinie 17.00 zagramy z Pogonią w Zduńskiej Woli. Wszyscy fani Juve oczywiście jadą na ten bliski przecież wyjazd! Zapraszamy!