Ostatni sparing: ŁKS II Łódź - Jutrzenka Warta 2:2 (2:0)
Remis beniaminków, czas na mecz ligowy z Andrespolią!

07 sierpień 2019 23:04

W ostatnim meczu sparingowym przed sezonem ligowym, w środę 7 sierpnia Jutrzenka zremisowała w Łodzi z innym beniaminkiem - rezerwami ŁKS-u 2:2. Do przerwy mimo wyrównanej gry prowadzili gospodarze po golach: z rzutu karnego i pięknym strzale w okienko z dystansu. Po przerwie dominowała już nasza Jutrzenka, ale z wielu okazji wykorzystaliśmy tylko dwie - gole autorstwa Piotra Burskiego i Marcina Kobierskiego. Dodatkowo Sylwester Pawlak z rzutu karnego trafił w poprzeczkę!

Skład Jutrzenki: Chachuła - Swędrowski, Bednarek, Młynarski, Pawlak - Fret, Adamiak, Piotr Kobierski, Młynarczyk - Burski, Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Na zmiany wchodzili: Natarski - Dudek, Sulgan, Pipczyński, Woźniak, Graczykowski, Paprota, Pałucki.

Za tydzień, 14 sierpnia Jutrzenka rozpocznie sezon ligowy meczem z Andrespolią Wiśniowa Góra. Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godzinie 17.30. Jednak zapraszamy kibiców do przyjścia pół godziny wcześniej na nasz stadion. Odbędzie się prezentacja naszych piłkarzy, otrzymamy puchar OZPN-u Sieradz za wygranie klasy okręgowej oraz pożegnamy Piotra Sajdę. Bilety na mecz w tym sezonie kosztować będą 7 zł, a dla kobiet 5 zł. Cena karnetu na rundę jesienną (9 meczów w Warcie) - 50 zł. Każdy kibic otrzyma gazetkę klubową Juve gol z terminarzem i wieloma ciekawostkami dotyczącymi naszych występów w IV lidze i nie tylko! Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Występy w IV lidze czas zacząć!!!