Jutrzenka Warta

Sparing: Jutrzenka Warta - Pogoń Zd.-Wola 2:1 (1:1)
10 dni do ligi! Piłkarze przychodzą i odchodzą!

04 sierpnia 2019 10:46

W przedostatnim sparingu przed ligą, w sobotę 3 sierpnia Jutrzenka wygrała u siebie z Pogonią Zduńska Wola 2:1. Gole dla Juve zdobywali: Sylwester Pawlak z rzutu karnego i Adrian Fret. Na boisku znów pojawiło się kilku nowych zawodników. Rotacja ostatnio jest duża. Zarząd dogaduje się z jednymi, a z innymi się żegna! Jak będzie wyglądała kadra na rundę jesienną ostatecznie dowiemy się w czwartek po ostatnim sparingu (środa, 7 sierpnia, godzina 19.00 w Łodzi z rezerwami ŁKS-u przy ul. Minerskiej!).

Skład Jutrzenki ze sparingu z Pogonią: Oskar Natarski (SMS Łódź) - Swędrowski, Bednarek, Młynarski, Pawlak - Mariusz Woźniak (Kwiatkowice), Dudek, Szymon Młynarczyk (SMS Łódź), Krystian Adamiak (SMS Łódź) - Burski, Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Na zmiany wchodzili: Kwiatkowski - Graczykowski, Pipczyński, Zabielski, Fret, Paprota, Sulgan, Piotr Kobierski, Pałucki.

W barwach Pogoni zagrali m.in.: Adrian Budka (były gracz Widzewa i klubów Ekstraklasy), strzelec gola Mateusz Broź (były zawodnik Widzewa i wielu klubów I, II i III ligi), Artur Wolny i Adam Konieczny (byli zawodnicy Jutrzenki).

To był ostatni sparing w Warcie. Następnym meczem na naszym stadionie będzie ligowa potyczka z I kolejki, gdy 14 sierpnia (środa) o godzinie 17.30 podejmować będziemy Andrespolię Wiśniowa Góra. Warto tego dnia przyjść na stadion pół godziny wcześniej, bo przed meczem odbędzie się prezentacja naszch piłkarzy oraz uroczystość wręczenia pucharu za awans do IV ligi, a także pożegnanie Piotra Sajdy! Wszystkich kibiców zachęcamy do przyjścia na godzinę 17.00, bo na pewno frekwencja będzie duża, a trzeba kupić bilety (7 zł i 5 zł dla kobiet) i karnety (50 zł na 9 meczów), a także otrzymać gazetkę Juve gol. Do zobaczenia 14 sierpnia o godzinie 17.00!!!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec