Jutrzenka Warta

Sparing: Jutrzenka Warta - Pogoń Zd.-Wola 2:1 (1:1)
10 dni do ligi! Piłkarze przychodzą i odchodzą!

04 sierpnia 2019 10:46

W przedostatnim sparingu przed ligą, w sobotę 3 sierpnia Jutrzenka wygrała u siebie z Pogonią Zduńska Wola 2:1. Gole dla Juve zdobywali: Sylwester Pawlak z rzutu karnego i Adrian Fret. Na boisku znów pojawiło się kilku nowych zawodników. Rotacja ostatnio jest duża. Zarząd dogaduje się z jednymi, a z innymi się żegna! Jak będzie wyglądała kadra na rundę jesienną ostatecznie dowiemy się w czwartek po ostatnim sparingu (środa, 7 sierpnia, godzina 19.00 w Łodzi z rezerwami ŁKS-u przy ul. Minerskiej!).

Skład Jutrzenki ze sparingu z Pogonią: Oskar Natarski (SMS Łódź) - Swędrowski, Bednarek, Młynarski, Pawlak - Mariusz Woźniak (Kwiatkowice), Dudek, Szymon Młynarczyk (SMS Łódź), Krystian Adamiak (SMS Łódź) - Burski, Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Na zmiany wchodzili: Kwiatkowski - Graczykowski, Pipczyński, Zabielski, Fret, Paprota, Sulgan, Piotr Kobierski, Pałucki.

W barwach Pogoni zagrali m.in.: Adrian Budka (były gracz Widzewa i klubów Ekstraklasy), strzelec gola Mateusz Broź (były zawodnik Widzewa i wielu klubów I, II i III ligi), Artur Wolny i Adam Konieczny (byli zawodnicy Jutrzenki).

To był ostatni sparing w Warcie. Następnym meczem na naszym stadionie będzie ligowa potyczka z I kolejki, gdy 14 sierpnia (środa) o godzinie 17.30 podejmować będziemy Andrespolię Wiśniowa Góra. Warto tego dnia przyjść na stadion pół godziny wcześniej, bo przed meczem odbędzie się prezentacja naszch piłkarzy oraz uroczystość wręczenia pucharu za awans do IV ligi, a także pożegnanie Piotra Sajdy! Wszystkich kibiców zachęcamy do przyjścia na godzinę 17.00, bo na pewno frekwencja będzie duża, a trzeba kupić bilety (7 zł i 5 zł dla kobiet) i karnety (50 zł na 9 meczów), a także otrzymać gazetkę Juve gol. Do zobaczenia 14 sierpnia o godzinie 17.00!!!

Aktualności

XXIV kolejka

10 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Zjednoczeni Stryków 5 : 0 Jutrzenka Warta
ŁKS II Łódź 3 : 0 Warta Sieradz
Warta Działoszyn 0 : 2 Boruta Zgierz
Orzeł Nieborów 0 : 1 LKS Kwiatkowice
Andrespolia Wiśniowa Góra 3 : 1 Czarni Rząśnia
Włókniarz Zelów 4 : 2 Jutrzenka Drzewce
Ceramika Opoczno 1 : 3 Stal Głowno
Ner Poddębice 1 : 3 Skalnik Sulejów
Orkan Buczek 2 : 1 Omega Kleszczów
Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 1 Pogoń Zduńska Wola