Jutrzenka Warta

XXX kolejka: Jutrzenka - Unia Sulmierzyce 3:0 - walkower
Witamy Juve w IV lidze! Brawo Jutrzenka Warta!

16 czerwca 2019 09:49

Nie odbył się ostatni mecz sezonu z udziałem naszej Jutrzenki Warta. Goście z Sulmierzyc nie dojechali na mecz i po 15 minutach sędziowie odgwizdali koniec meczu z Unią, za który na pewno otrzymamy walkower i trzy punkty! Sprawią one, że Juve zostało mistrzem sieradzkiej klasy okręgowej w sezonie 2018/19!

To szósty awans Juve do IV ligi w historii klubu! Pierwszy miał miejsce w 1984 roku (IV liga to wówczas klasa międzyokręgowa kalisko-sieradzka - graliśmy dwa sezony), drugi w 1995 roku (trzy sezony gry). Do łódzkiej IV ligi awansowaliśmy podczas trzeciego awansu w roku 2000 (niestety tylko na jeden sezon). Na czwarty awans musieliśmy czekać aż do roku 2012 (dwa sezony gry), piąty awans to rok 2015 (znów dwa sezony gry). Mamy nadzieję, że ten awans da nam więcej niż jeden czy dwa sezony gry w IV lidze! Gratulacje dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Oto oni:

Zarząd klubu z prezesem Edwardem Stasiakiem na czele;

Trener - Michał Łochowski;

Zawodnicy: kapitanowie - Mariusz Graczykowski oraz Robert Jarecki - Tomasz Kwiatkowski, Kacper Pipczyński, Wiktor Bednarek, Michał Zabielski, Wiktor Paprota, Bartosz Krogulec, Emilian Sulgan, Piotr Kobierski, Maciej Dudek, Dominik Młotkiewicz, Piotr Sajda, Marcin Kobierski, Sylwester Pawlak, Michał Chachuła, Bartosz Pałucki, Filip Krystek, Karol Korski, Marek Wojciechowski, Silva da Cruz, Jakub Orszulak, Sergiusz Michalski;

Kierownik - Mariusz Gajecki;

Lekarz klubowy - Marek Murawa;

Gospodarze klubu - Wiesław Mijas i Fabiano Valente.

Gmina i Miasto Warta, wszyscy sponsorzy i firmy wspierające, kibice, OSP Warta, Klub Wsparcia - Tylko Jutrzenka, PKS Sieradz oraz... chłopcy podający piłki podczas meczów.

Brawo Jutrzenka! Juve to jest potęga....

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec