XXII kolejka: Jutrzenka Warta - LKS Masłowice 8:0 (1:0)
Kanonada w Warcie! Kobi razy pięć! 15-latek zdobył gola!

28 kwietnia 2019 21:02

W meczu XXII kolejki Jutrzenka wysoko wygrała w Warcie z Masłowicami 8:0, a pięć goli zdobył Marcin Kobierski. W swym trzecim meczu w seniorach swego pierwszego gola zdobył 15-letni Filip Krystek! Na meczu wydany został nowy numer Juve gol, dostępny na naszej stronie!

Relacja z tego meczu:

13 min. - strzał głową Marcina Kobierskiego - piłka minęła okienko bramki gości;

15 min. - strzał z rzutu wolnego Sylwestra Pawlaka tuż obok słupka;

20 min. - Marcin Kobierski z 5 metrów strzelił nad bramką;

26 min. - strzał Macieja Dudka tuż obok słupka;

27 min. - strzał Kacpra Pipczyńskiego tuż obok okienka bramki Masłowic;

37 min. - szansa gości - Tomasz Kwiatkowski obronił strzał z bliska;

41 min. - zamieszanie w polu bramkowym gości - bramkarz nabił piłkę na Bartosza Krogulca, a ta minęła słupek bramki!;

44 min. - dośrodkowanie Roberta Jareckiego - strzał głową Marcina Kobierskiego - 1:0 dla Juve!;

48 min. - po strzale Macieja Dudka - bramkarz obronił - dobitka Marcina Kobierskego - 2:0;

51 min. - strzał Bartosza Krogulca obronił  bramkarz - dobitka Sylwestra Pawlaka trafiła w poprzeczkę;

54 min. - po podaniu Sylwestra Pawlaka strzał głową Marcina Kobierskiego - 3:0;

60 min. - strzał Bartosza Krogulca - piłka trafiła w słupek;

63 min. - Wiktor Paprota podał do Marcina Kobierskiego - 4:0;

67 min. - po akcji Dominika Młotkiewicza - Marcin Kobierski trafił do siatki - 5:0;

71 min. - po podaniu z głębi pola Mariusza Graczykowskiego - Emilian Sulgan w sytuacji sam na sam - 6:0;

73 min. - najpiękniejsza akcja Juve - Marcin Kobierski podał do Emiliana Sulgana, a ten z kilkunastu metrów strzelił nad bramką;

76 min. - Robert Jarecki w sytuacji sam na sam strzełi w bramkarza;

77 min. - Emilian Sulgan w dogodnej styuacji strzelił tuż obok słupka;

81 min. - po dośrodkowaniu Emiliana Sulgana z rzutu rożnego - gola strzałem głową zdobył Dominik Młotkiewicz - 7:0!;

86 min. - strzał Roberta Jareckiego obronił bramkarz gości;

89 min. - po podaniu Roberta Jareckiego swego gola zdobył 15-letni Filip Krystek! - 8:0 dla Juve!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Paprota, Bednarek, Graczykowski (k), Zabielski (od 55 min. Sulgan) - Jarecki, Dudek (od 65 min. Młotkiewicz), Pipczyński, Pawlak - Krogulec (od 73 min. Pałucki), Marcin Kobierski (od 75 min. Krystek). Trener Michał Łochowski. Żółta kartka: Graczykowski. Sędziował Łukasz Tomczyk. Widzów około 100, biletów sprzedano 62.

W następnym meczu, 1 maja (środa) o godzinie 12.00 zagramy w Buczku z Tęczą Brodnia.