VIII kolejka: Jutrzenka Warta - Tęcza Brodnia 1:1 (0:0)
Stracone punkty w doliczonym czasie gry!

24 września 2018 11:59

W meczu VIII kolejki, w niedzielę 23 września Jutrzenka podejmowała beniaminka Tęczę Brodnia remisując 1:1. Gola dla Juve w 90 minucie zdobył Piotr Kobierski po podaniu Roberta Jareckiego. Goście wyrównali po strzale życia w 94 minucie meczu. Do przerwy w 28 minucie Marek Wojciechowski obronił rzut karny! To trzeci remis Juve w tym sezonie i trzeci... na własnym stadionie! Na meczu wydany został nowy numer Juve gol!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Silva da Cruz (od 46 min. Sajda), Bednarek, Graczykowski (k), Pipczyński (od 80 min. Zabielski) - Korski, Kobierski, Paprota, Jarecki - Sulgan (od 80 min. Młotkiewicz), Dudek. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Wojciechowski, Jarecki i Pipczyński. Sędziował Łukasz Tomczyk. Widzów około 150.

W następnej kolejce, w sobotę 29 września o godzinie 16.00 zagramy z Chojnem na wyjeździe.