VI kolejka: Jutrzenka Warta - TS Janiszewice 5:0 (3:0)
500 mecz Piotra Sajdy! Zwycięskie stroje juniorów!

09 września 2018 10:31

W meczu VI kolejki, w niedzielę 9 września zagraliśmy w Warcie z Janiszewicami wygrywając wysoko 5:0! 500 mecz w barwach Juve rozegrał Piotr Sajda, strzelając ponad 250 goli! Rekordy nie do pobicia! Gratulacje!

Relacja z meczu:

18 min. - strzał Emiliana Sulgana obronił bramkarz gości;

19 min. - strzał Roberta Jareckiego - znów górą bramkarz;

22 min. - Emilian Sulgan w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza - 1:0;

27 min. - strzał głową Piotra Sajdy wylądował na poprzeczce;

29 min. - po akcji Roberta Jareckiego - Piotr Sajda trafił w bramkarza;

33 min. - po podaniu Roberta Jareckiego gola z bliska zdobył Emilian Sulgan - 2:0;

37 min. - pechowy tego dnia Piotr Sajda strzelił z bliska nad poprzeczką!;

39 min. - znów szansa Sajdiego - z bliska w bramkarza - szkoda!

43 min. - po indywidualnej akcji pięknego gola zdobył Karol Korski - 3:0!!!

53 min. - Emilian Sulgan z bliska trafił w bramkarza;

78 min. - po akcji Roberta Jareckiego Dominik Młotkiewicz trafił w bramkarza, a dobitka Karola Korskiego dała nam czwartego gola - 4:0;

81 min. - ładny strzał Macieja Dudka przeleciał tuż nad poprzeczką;

84 min . - po podaniu Bartosza Krogulca sytuację sam na sam wykorzystał Emilian Sulgan - 5:0!;

86 min. - dwa strzały gości obronił nasz Marek Wojciechowski.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Pipczyński, Bednarek, Graczykowski (k), Silva da Cruz (od 66 min. Paprota) - Korski, Kobierski (od 77 min. Krogulec), Dudek, Jarecki - Sajda (od 71 min. Młotkiewicz), Sulgan. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Pipczyński i Bednarek. Widzów około150 (biletów sprzedano 87). Sędziował Kamil Lipka.

W następnej kolejce, w niedzielę 16 września o godzinie 11.00 zagramy w Masłowicach.

Wczoraj swoje rozgrywki rozpoczęli juniorzy i orliki. Nasi najstarsi młodzieżowcy wygrali w Galewicach z Orłem 5:2, a szczęście przyniosły im nowe stroje ufundowane przez pana Karola Krystka! Dziękujemy i gratulujemy!

Nasi najmłodsi wygrali w Ostrówku 4:3! Oby tak dalej!