Jutrzenka Warta

I kolejka: Jutrzenka Warta - MULKS Łask w piątek o 18.00
200 numer Juve gol na mecz z Piastem Błaszki!

01 sierpień 2018 22:00

Już w najbliższy piątek - 10 sierpnia - Jutrzenka zainauguruje rozgrywki ligowe sezonu 2018/19 na własnym stadionie. Naszym rywalem od godziny 18.00 będzie MULKS Łask. Na meczu niestety z przyczyn technicznych nie wydany zostanie nowy, jubileuszowy - 200 numer Juve gol! Dostępny będzie dopiero 19 sierpnia (niedziela) na meczu w Warcie z Piastem Błaszki. Będzie można natomiast nabyć karnety na rundę jesienną w cenie 30 zł (8 meczów jesiennych w Warcie). Bilety dla wszystkich pełnoletnich kibiców w cenie 5 zł. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Przpominamy, że kolejne mecze ligowe odbędą się w ciągu następnego tygodnia. Najpierw w środę, 15 sierpnia o godzinie 14.00 zagramy w Karsznicach, a następnie w niedzielę 19 sierpnia o godzinie 17.00 podejmować będziemy w małych derbach regionu Piast Błaszki!

W sobotę, 4 sierpnia o godzinie 14.00 Jutrzenka w ramach III rundy okręgowego Pucharu Polski zagrała w Warcie z Tęczą Brodnia wygrywając 2:1 i awansując do IV rundy pucharowej. Gole dla Juve zdobywali: Emilian Sulgan w 35 min. po podaniu Krzysztofa Ruszczyńskiego i Maciej Dudek w 56 min. po podaniu... Krzysztofa Ruszczyńskiego! W zespole debiutowali: wspomniany Ruszczyński i Hubert Kuras - obaj z drużyny juniorów.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Młotkiewicz, Bednarek, Kobierski, Woźniak - Ruszczyński (od 89 min. Kuras), Paprota, Dudek, Sulgan - Michalski, Sajda (k). Trener Michał Łochowski. Sędziował Mateusz Janecka. Widzów około 100.

Z kim i kiedy Juve zagra w następnej rundzie poinformujemy wkrótce!

W meczu sparingowym Juve w środę 1 sierpnia wygrało z beniaminkiem naszej ligi - Janiszewicami 3:0. Gole dla naszego zespołu zdobywali: Robert Jarecki oraz testowany zawodnik Rafał Nowak-2. W Jutrzence testowano trzech piłkarzy z Łodzi i czterech z... Brazylii!!! Ilu z nich ostatecznie zagra u nas jesienią - zobaczymy. Warto zwrócić uwagę na powrót do Juve Marcina Koseckiego, który próbował swych sił w Pogoni Zduńska Wola.

Skład Juve: Kwiatkowski - Maicon, Bednarek, Kobierski, testowany zawodnik - Jarecki, Paprota, testowany zawodnik, Brazylijczyk - Dudek, Rafał Nowak. Na zmiany wchodzili: Leon, Brazylijczyk, Kosecki, Filip Woźniak, Sergiusz Michalski.

Aktualności

XVII kolejka

15-17 listopada 2019 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 2 : 2 Jutrzenka
Andrespolia 2 : 2 Warta Sieradz
Pogoń 3 : 3 Zjednoczeni
ŁKS II Łódź 10 : 0 Pelikan II
Warta Dz. 1 : 0 Kwiatkowice
Ceramika 0 : 3 Kutno
Boruta 1 : 2 Polonia
Termy Ner 0 : 2 Orzeł
Włókniarz 1 : 3 Omega