Jutrzenka Warta

I kolejka: Jutrzenka Warta - MULKS Łask w piątek o 18.00
200 numer Juve gol na mecz z Piastem Błaszki!

01 sierpnia 2018 22:00

Już w najbliższy piątek - 10 sierpnia - Jutrzenka zainauguruje rozgrywki ligowe sezonu 2018/19 na własnym stadionie. Naszym rywalem od godziny 18.00 będzie MULKS Łask. Na meczu niestety z przyczyn technicznych nie wydany zostanie nowy, jubileuszowy - 200 numer Juve gol! Dostępny będzie dopiero 19 sierpnia (niedziela) na meczu w Warcie z Piastem Błaszki. Będzie można natomiast nabyć karnety na rundę jesienną w cenie 30 zł (8 meczów jesiennych w Warcie). Bilety dla wszystkich pełnoletnich kibiców w cenie 5 zł. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Przpominamy, że kolejne mecze ligowe odbędą się w ciągu następnego tygodnia. Najpierw w środę, 15 sierpnia o godzinie 14.00 zagramy w Karsznicach, a następnie w niedzielę 19 sierpnia o godzinie 17.00 podejmować będziemy w małych derbach regionu Piast Błaszki!

W sobotę, 4 sierpnia o godzinie 14.00 Jutrzenka w ramach III rundy okręgowego Pucharu Polski zagrała w Warcie z Tęczą Brodnia wygrywając 2:1 i awansując do IV rundy pucharowej. Gole dla Juve zdobywali: Emilian Sulgan w 35 min. po podaniu Krzysztofa Ruszczyńskiego i Maciej Dudek w 56 min. po podaniu... Krzysztofa Ruszczyńskiego! W zespole debiutowali: wspomniany Ruszczyński i Hubert Kuras - obaj z drużyny juniorów.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Młotkiewicz, Bednarek, Kobierski, Woźniak - Ruszczyński (od 89 min. Kuras), Paprota, Dudek, Sulgan - Michalski, Sajda (k). Trener Michał Łochowski. Sędziował Mateusz Janecka. Widzów około 100.

Z kim i kiedy Juve zagra w następnej rundzie poinformujemy wkrótce!

W meczu sparingowym Juve w środę 1 sierpnia wygrało z beniaminkiem naszej ligi - Janiszewicami 3:0. Gole dla naszego zespołu zdobywali: Robert Jarecki oraz testowany zawodnik Rafał Nowak-2. W Jutrzence testowano trzech piłkarzy z Łodzi i czterech z... Brazylii!!! Ilu z nich ostatecznie zagra u nas jesienią - zobaczymy. Warto zwrócić uwagę na powrót do Juve Marcina Koseckiego, który próbował swych sił w Pogoni Zduńska Wola.

Skład Juve: Kwiatkowski - Maicon, Bednarek, Kobierski, testowany zawodnik - Jarecki, Paprota, testowany zawodnik, Brazylijczyk - Dudek, Rafał Nowak. Na zmiany wchodzili: Leon, Brazylijczyk, Kosecki, Filip Woźniak, Sergiusz Michalski.

Aktualności

V kolejka

22 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 2 : 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 3 : 0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 0 : 3 Warta II Sieradz
MLKS Konopnica 4 : 0 KS Karsznice
TS Janiszewice 4 : 3 Hetman Rusiec
Warta Działoszyn 2 : 0 Złoczewia Złoczew
WKS Wieluń 1 : 1 Słowian Dworszowice
GKS Chojne 1 : 1 Tęcza Brodnia