Jutrzenka Warta

XVI kolejka: Jutrzenka Warta - Unmia Sulmierzyce 0:0
Juve raczej bez awansu! Nie ma Dudka - nie ma goli!

01 czerwca 2018 08:42

W meczu XVI, zaległej kolejki sieradzkiej klasy okręgowej, w Boże Ciało - 31 maja Jutrzenka tylko zremisowała bezbramkowo na własnym stadionie z Unią Sulmierzyce! Strata dwóch punktów przekreśla praktycznie nasze szanse na awans do IV ligi. Piłkarze Jutrzenki cały mecz spędzili na połowie rywala, ale nie "przebili głową muru" mimo kilku świetnych sytuacji! Na dodatek w 38 minucie Robert Jarecki nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego po zagraniu ręką jednego z zawodników gości! Niestety w meczu nie zagrał nasz ostatnio najlepszy zawodnik (w niedzielę strzelił 4 gole Karsznicom) - Maciej Dudek, który na wtorkowym treningu rozciął mocno głowę (założonych kilka szwów) po zderzeniu z... Wiktorem Bendarkiem! Ten sam zawodnik zderzył się w Osjakowie z Piotrem Kobierskim, który wylądował w szpitalu! Szkoda straconych dwóch punktów, bo praktycznie Pogoń wygrała już naszą ligę! Juve musi jeszcze uważać, by zająć drugie miejsce, bo MKS i Konopnica są punkt za nami!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kałuziński, Graczykowski (k), Wolny, Jagieła - Jarecki, Kobierski, Rymarski, Kosecki - Sroczyński (od 75 min. Młotkiewicz), Sajda (od 55 min. Sulgan). Trener Michał Łochowski. Widzów ponad 100, biletów sprzedano 59. Sędziował Łukasz Tomczyk.

W następnej, kolejce w sobotę 2 czerwca o godzinie 18.00 zagramy z Piastem Błaszki w... Kalinowej! W ten weekend  na stadionie w Błaszkach odbywają się koncerty muzyczne!


Aktualności

XIX kolejka

14 listopada 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 3 : 0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 6 : 1 Ceramika Opoczno
Ner Poddębice 5 : 4 Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów 2 : 1 Stal Głowno
Orzeł Nieborów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2 LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź 4 : 1 Skalnik Sulejów
Warta Sieradz 6 : 0 Jutrzenka Drzewce
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Czarni Rząśnia