Jutrzenka Warta

XVI kolejka: Jutrzenka Warta - Unmia Sulmierzyce 0:0
Juve raczej bez awansu! Nie ma Dudka - nie ma goli!

01 czerwca 2018 08:42

W meczu XVI, zaległej kolejki sieradzkiej klasy okręgowej, w Boże Ciało - 31 maja Jutrzenka tylko zremisowała bezbramkowo na własnym stadionie z Unią Sulmierzyce! Strata dwóch punktów przekreśla praktycznie nasze szanse na awans do IV ligi. Piłkarze Jutrzenki cały mecz spędzili na połowie rywala, ale nie "przebili głową muru" mimo kilku świetnych sytuacji! Na dodatek w 38 minucie Robert Jarecki nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego po zagraniu ręką jednego z zawodników gości! Niestety w meczu nie zagrał nasz ostatnio najlepszy zawodnik (w niedzielę strzelił 4 gole Karsznicom) - Maciej Dudek, który na wtorkowym treningu rozciął mocno głowę (założonych kilka szwów) po zderzeniu z... Wiktorem Bendarkiem! Ten sam zawodnik zderzył się w Osjakowie z Piotrem Kobierskim, który wylądował w szpitalu! Szkoda straconych dwóch punktów, bo praktycznie Pogoń wygrała już naszą ligę! Juve musi jeszcze uważać, by zająć drugie miejsce, bo MKS i Konopnica są punkt za nami!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kałuziński, Graczykowski (k), Wolny, Jagieła - Jarecki, Kobierski, Rymarski, Kosecki - Sroczyński (od 75 min. Młotkiewicz), Sajda (od 55 min. Sulgan). Trener Michał Łochowski. Widzów ponad 100, biletów sprzedano 59. Sędziował Łukasz Tomczyk.

W następnej, kolejce w sobotę 2 czerwca o godzinie 18.00 zagramy z Piastem Błaszki w... Kalinowej! W ten weekend  na stadionie w Błaszkach odbywają się koncerty muzyczne!


Aktualności

VII kolejka

23-24 września 2023 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Tęcza Brodnia 4 : 0 Jutrzenka Warta
Złoczewia Złoczew 3 : 1 UKS Galewice
Piast Błaszki 3 : 0 KS Karsznice
Czarni Rząśnia 1 : 3 Ekolog Wojsławice
WKS 1957 Wieluń 4 : 0 MLKS Konopnica
LZS Brąszewice Prosna Wieruszów
TS Janiszewice Sokół Goszczanów
Warta II Sieradz Pogoń Zduńska Wola