XXIII kolejka: Jutrzenka Warta - Czarni Rząśnia 3:1 (2:0)
Juve na fali wznoszącej! Oby tak dalej!

03 maja 2018 11:37

W meczu XXIII kolejki sieradzkiej klasy okręgowej Jutrzenka 2 maja pokonała w Warcie zespół czołówki ligi Czarnych Rząśnia 3:1. Gole dla Juve zdobyli: Robert Jarecki w 31 min z rzutu karnego (faulowany był Piotr Kobierski), Piotr Sajda w 43 minucie lobując bramkarza po długim podaniu Wiktora Bednarka oraz... Robert Jarecki z rzutu karnego w 63 minucie (faulowany był Maciej Dudek). Gola honorowego dla Czarnych w 75 minucie zdobył strzałem głową Łukasz Michalski. Po tym meczu Juve awansowało na drugie miejsce w tabeli.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kałuziński, Bednarek, Graczykowski (k), Jagieła - Jarecki (od 86 min. Młotkiewicz), Rymarski, Kobierski, Kosecki - Dudek, Sajda (od 46 min. Sroczyński). Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Jarecki, Kałuziński, Jagieła. Sędziował Łukasz Tomczyk. Widzów ponad 100, biletów sprzedano 52.

W następnej kolejce, w sobotę 5 maja o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra w Konopnicy.