XXII kolejka: Pogoń Zd.-Wola - Jutrzenka Warta 0:3 (0:1)
Juve to jest potęga...

30 kwietnia 2018 09:56

W meczu na szczycie sieradzkiej klasy okręgowej Jutrzenka wygrała z liderem na jego boisku 3:0!!! Gole dla Juve zdobywali: Maciej Dudek w 42 minucie po podaniu Roberta Jareckiego i w 75 minucie po podaniu... Roberta Jareckiego oraz Robert Jarecki w 90 minucie z rzutu karnego po faulu na ... Macieju Dudku! Pogoń była bezradna choć dwa razy słupek i poprzeczka ratowały nas przed utratą gola!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kałuziński, Graczykowski (k), Wolny, Jagieła - Jarecki, Rymarski, Kobierski, Kosecki - Dudek, Sajda (od 49 min. Sroczyński). Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Wolny, Kosecki.  Sędziował Mateusz Janecka. Widzów około 300, w tym za Juve 30.

W następnej kolejce, w środę 2 maja o godzinie 17.00 Jutrzenka zagra w Warcie z Czarnymi Rząśnia.