Jutrzenka Warta

W sobotę Jutrzenka broni tytułu na hali! Pierwszy trening!
Bilety są już w sprzedaży, kalendarze również!

17 stycznia 2018 08:54
Wczorajszym treningiem (16 stycznia) w sali gimnastycznej w Rossoszycy piłkarze Jutrzenki oficjalnie rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej! Na treningu pojawiło się 11 zawodników. Nie trenowali: kontuzjowani - Piotr Sajda (prawdopodobnie nie zagra w haówce!) i Maciej Dudek, studiujący - Filip Adamski i Dominik Młotkiewicz. Nie pojawił się też żaden nowy zawodnik.

W sobotę, 20 stycznia w hali Jednostki Wojskowej o godzinie 9.00 rozpoczną się XXVI Halowe Mistrzostwa Ziemi Sieradzkiej. Tytułu broni nasza Jutrzenka Warta. W grupie B o godzinie 9.54 zagramy z MKS-em Zduńska Wola, o 10.30 z Orkanem Buczek i o 11.42 z Wartą Działoszyn. Mecze trwają po 15 minut. Dwie najlepsze drużyny z grup awansują do półfinałów. W grupie A zagrają: Warta Sieradz, LKS Kwiatkowice, Pogoń Zduńska Wola i Zawisza Pajęczno. Emocji i goli na pewno nie zabraknie. A Juve walczy o swój szósty triumf w tej imprezie!

Są już do nabycia bilety na tę imprezę, a przecież kibiców Juve jest ostatnimi laty najwięcej! W cenie 5 zł można je kupować u Huberta Kamoli. Podczas turnieju wydany zostanie nowy numer Juve gol poświęcony wyłącznie halówce. Ponadto nadal będzie można nabywać kalendarze Juve na rok 2018!

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 1 : 5 Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów 0 : 2 Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 2 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia 0 : 3 Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice 0 : 2 Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz 3 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno