Jutrzenka Warta

Kalendarz Jutrzenki Warta na rok 2018 nareszcie jest!!!
Juve podsumowało rundę, a oldboye grali w Błaszkach!

20 grudzień 2017 16:24

Zapowiadany na 15 grudnia kalendarz naszego klubu wreszcie jest, choć z małym poślizgiem! Piękne kolorowe wydanie ze zdjęciami naszych wszystkich drużyn, a nawet słynnego Juve z roku 1984 jest już do nabycia!!! Piłkarze (ci mali i ci więksi) otrzymają go w prezencie świątecznym, zaś pozostali kibice, rodziny zawodników mogą go nabywać w cenie 10 zł u prezesa klubu - Edwarda Stasiaka oraz działaczy naszego klubu. Jest to pierwsze takie wydanie w historii Jutrzenki! Warto mięć taką pamiątkę w swym domu albo idealnie pasuje na prezent świąteczny! Zachęcamy do zakupu!

W piątek 15 grudnia w restauracji "Pod Wiatrakiem" oficjalnie podsumowano rundę jesienną. Najpierw władze miasta i klubu spotkały się z drużynami młodzieżowymi. Redakcja Juve gol nagrodziła najlepszych strzelców wszystkich drużyn. Pamiątkowe koszulki i proporczyki naszego klubu otrzymali: Jakub Kamola (8 goli) i Klaudia Wewiór (5 goli) z zespołu Juniora Warta - trener Wiktor Wawrowski, Kacper Kaźmierczak (8 goli) z zespołu prowadzonego przez Włodzimierza Dzierana, Szymon  Wachowski - 11 goli z drużyny Piotra Sajdy, Kacper Kociołek i Szymon Kacyna po 11 goli z zespołu juniorów Rafała Cybulskiego oraz Piotr Kobierski - 12 goli z drużyny seniorów! Następnie w obecności seniorów odbyło się podsumowanie gry naszych piłkarzy i zaprezentowano kalendarz (niestety tylko na rzutniku multimedialnym). Dyskusje o futbolu trwały do późnych godzin wieczornych. Zawodnicy obiecali walkę o mistrzostwo ziemi sieradzkiej (20 stycznia) oraz o IV ligę!

Następnego dnia kilku z naszych piłkarzy (Damian Rymarski, Piotr Kobierski, Mariusz Graczykowski) i... trener Michał Łochowski zagrali w turnieju halowym im. Ułana w Błaszkach. Zagrali tam również nasi oldboye wzmocnieni juniorami. Niestety zakończyli swe zmagania na trzecim miejscu w grupie i  nie awansowali do półfinałów. W meczach grupowych Juve zremisowało 1:1 z Kamienną (gol Marcina Nowickiego), 0:0 ze Szczytnikami i pechowo przegrało z Piastem Błaszki 2:3 (przepiękne gole Fabiano Valente i Marcina Nowickiego). Oprócz strzelców goli w naszych barwach zagrali: Karol Woźniak, Kamil Grzelak, Maciej Łuczak, Dawid Wierzbcki, Kacper Kociołek i Sergiusz Michalski. Opiekunami zespołu byli: Hubert Kamola i Wiktor Wawrowski. 

Aktualności

I kolejka

25-26 lipca 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Zjednoczeni Stryków Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn Orzeł Nieborów
Stal Głowno Ner Poddębice
Boruta Zgierz Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Orkan Buczek
Skalnik Sulejów Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce ŁKS II Łódź
Czarni Rząśnia Warta Sieradz
Omega Kleszczów Pogoń Zduńska Wola