Jutrzenka Warta

Kalendarz Jutrzenki Warta na rok 2018 nareszcie jest!!!
Juve podsumowało rundę, a oldboye grali w Błaszkach!

20 grudnia 2017 16:24

Zapowiadany na 15 grudnia kalendarz naszego klubu wreszcie jest, choć z małym poślizgiem! Piękne kolorowe wydanie ze zdjęciami naszych wszystkich drużyn, a nawet słynnego Juve z roku 1984 jest już do nabycia!!! Piłkarze (ci mali i ci więksi) otrzymają go w prezencie świątecznym, zaś pozostali kibice, rodziny zawodników mogą go nabywać w cenie 10 zł u prezesa klubu - Edwarda Stasiaka oraz działaczy naszego klubu. Jest to pierwsze takie wydanie w historii Jutrzenki! Warto mięć taką pamiątkę w swym domu albo idealnie pasuje na prezent świąteczny! Zachęcamy do zakupu!

W piątek 15 grudnia w restauracji "Pod Wiatrakiem" oficjalnie podsumowano rundę jesienną. Najpierw władze miasta i klubu spotkały się z drużynami młodzieżowymi. Redakcja Juve gol nagrodziła najlepszych strzelców wszystkich drużyn. Pamiątkowe koszulki i proporczyki naszego klubu otrzymali: Jakub Kamola (8 goli) i Klaudia Wewiór (5 goli) z zespołu Juniora Warta - trener Wiktor Wawrowski, Kacper Kaźmierczak (8 goli) z zespołu prowadzonego przez Włodzimierza Dzierana, Szymon  Wachowski - 11 goli z drużyny Piotra Sajdy, Kacper Kociołek i Szymon Kacyna po 11 goli z zespołu juniorów Rafała Cybulskiego oraz Piotr Kobierski - 12 goli z drużyny seniorów! Następnie w obecności seniorów odbyło się podsumowanie gry naszych piłkarzy i zaprezentowano kalendarz (niestety tylko na rzutniku multimedialnym). Dyskusje o futbolu trwały do późnych godzin wieczornych. Zawodnicy obiecali walkę o mistrzostwo ziemi sieradzkiej (20 stycznia) oraz o IV ligę!

Następnego dnia kilku z naszych piłkarzy (Damian Rymarski, Piotr Kobierski, Mariusz Graczykowski) i... trener Michał Łochowski zagrali w turnieju halowym im. Ułana w Błaszkach. Zagrali tam również nasi oldboye wzmocnieni juniorami. Niestety zakończyli swe zmagania na trzecim miejscu w grupie i  nie awansowali do półfinałów. W meczach grupowych Juve zremisowało 1:1 z Kamienną (gol Marcina Nowickiego), 0:0 ze Szczytnikami i pechowo przegrało z Piastem Błaszki 2:3 (przepiękne gole Fabiano Valente i Marcina Nowickiego). Oprócz strzelców goli w naszych barwach zagrali: Karol Woźniak, Kamil Grzelak, Maciej Łuczak, Dawid Wierzbcki, Kacper Kociołek i Sergiusz Michalski. Opiekunami zespołu byli: Hubert Kamola i Wiktor Wawrowski. 

Aktualności

XIX kolejka

14 listopada 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 3 : 0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 6 : 1 Ceramika Opoczno
Ner Poddębice 5 : 4 Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów 2 : 1 Stal Głowno
Orzeł Nieborów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2 LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź 4 : 1 Skalnik Sulejów
Warta Sieradz 6 : 0 Jutrzenka Drzewce
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Czarni Rząśnia