XIV kolejka: MULKS Łask - Jutrzenka Warta 0:2 (0:0)
Jedziemy na halę!? Nadal zbieramy baterie!

13 listopad 2017 12:59

W meczu XIV kolejki Jutrzenka wygrała 11 listopada w Łasku 2:0. Bramki dla Jutrzenki zdobył Piotr Sajda w 47 i 60 min. Przy obu golach asystował Piotr Kobierski. Zwycięstwo w Łasku i ze... Słowianem zapewni nam miejsce w trójce i udział w Halowych Mistrzostwach Ziemi Sieradzkiej, gdzie bronimy tytułu!

Relacja z meczu z Łasku:

9 min. - sytuacji sam na sam nie wykorzystał Damian Rymarski;

28 min. - strzał Piotra Kobierskiego przeleciał nad bramką;

30 min. - strzał Damiana Rymarskiego obronił bramkarz;

34 min. - strzał zawodnika Łasku obronił Tomasz Kwiatkowski;

36 min. - po rzucie wolnym strzelał Piotr Sajda - w bramkarza, dobitka Piotra Kobierskiego nie znalazła drogi do bramki;

39 min. - strzał tuż obok naszego słupka;

47 min. - po akcji Piotra Kobierskiego gola z bliska zdobył Piotr Sajda - 0:1;

60 min. - strzelał z pola karnego Piotr Kobierski - obroniony, podanie do Piotra Sajdy i 0:2!;

65 min. - Tomasz Kwiatkowski z bliska obronił dwa strzały gospodarzy;

66 min. - sytuacji sam na sam nie wykorzystał Marcin Kosecki;

68 min. - uderzenie Piotra Sajdy bramkarz obronił;

73 min. - strzał Emiliana Sulgana  - bramkarz obronił;

86 min. - strzał Emiliana Sulgana znów padł łupem bramkarza.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Bednarek, Wolny, Graczykowski (k), Kaluziński - Nowak (od 70 min. Sulgan), Rymarski, Dudek, Kosecki - Kobierski (od 80 min. Nowacki), Sajda (od 76 min. Młotkiewicz). Trener Michał Łochowski. Sędziował Przemysław Holewski. Żółta kartka: Kosecki. Widzów około 50, w tym za Juve 15.

W następnej kolejce, w sobotę 18 listopada o godzinie 13.30 Jutrzenka podejmuje Słowian Dworszowice. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol. Kibiców Juve prosimy o przyniesienie zużytych baterii.