II kolejka: Jutrzenka Warta - Strzelce Wielkie 4-0 (3-0)
Pewna wygrana Juve! Nowy numer Juve gol!

18 sierpień 2017 15:36

W sobotę, 19 sierpnia Jutrzenka zagrała pierwszy mecz ligowy na własnym stadionie. Naszym rywalem był GLKS Strzelce Wielkie. Juve wygrało pewnie 4-0 i jest na piątym miejscu w tabeli. Wydany został nowy numer Juve gol! Warto go nabyć!

Relacja z tego meczu

15 min. - Marcin Kosecki w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza.

16 min. - po akcji Roberta Jareckiego Dominik Młotkiewicz strzałem nad bramkarzem dał nam prowadzenie - 1-0.

20 min. - znów sam na sam był Marcin Kosecki, trafił jednak w boczną siatkę.

37 min. - po idnywidualnej akcji Macieja Dudka wynik podwyższył Piotr Kobierski - 2-0.

39 min. - po podaniu Kacpra Szczesia gola zdobył Damian Rymarski - 3-0.

56 min. - Damian Rymarski trafił w słupek.

65 min. - po podaniu Marcina Koseckiego swego drugiego gola zdobył Piotr Kobierski - 4-0.

68 min. - Marcin Kosecki strzałem głową trafił w bramkarza.

70 min. - Robert Jarecki strzelił tuż obok słupka.

83 min. - Piotr Sajda w sytuacji sam na sam strzelił obok słupka.

Skład Jutrzenki - Kwiatkowski - Szcześ (od 64 min. Wierzbicki), Wolny, Graczykowski (k), Kałuziński - Jarecki, Dudek (od 73 min. Nowak), Rymarski, Kosecki (od 84 min. Sulgan) - Kobierski (od 80 min. Nowicki), Młotkiewicz (od 61 min. Sajda). Trener Michał Łochowski. Żółta kartka - Graczykowski. Widzów około 100. Sędziował Łukasz Tomczyk.

W następnej kolejce, w sobotę 26 sierpnia o godzinie 17.00 Jutrzenka zagra w Brąszewicach.