XXXI kolejka: Pilica Przedbórz - Jutrzenka Warta 4:1 (3:1)
XXX kolejka: GKS II Bełchatów - Jutrzenka Warta 1:4 (1:2)

15 maj 2017 08:09

W meczu XXXI kolejki Jutrzenka w środę 17 maja uległa w Przedborzu Pilicy 1:4. Jedynego gola dla Juve w 31 minucie zdobył Adrian Marcioch po podaniu Roberta Jareckiego.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Kosecki (od 46 min. Wasilewski), Graczykowski, Wolny, Jarecki - Maliszewski (od 46 min. Jezierski), rymarski (od 70 min. Sajda), Armatys, Potocki (k) - Młotkiewicz (od 55 min. Kwiatkowski), Marcioch. Trener Łukasz Bartczak. Czerwona kartka: Pasiński za faul poza polem karnym. Sędziował Mateusz Anielak (Łódź). Widzów około 100.

W następnej kolejce, w niedzielę 21 maja o godzinie 17.00 Jutrzenka podejmować bedzie Mechanika Radomsko. Serdecznie zapraszamy!

W meczu XXX kolejki, 14 maja Jutrzenka wygrała w Bełchatowie z rezerwami GKS-u 4:1!!! Nadal walczymy o utrzymanie, a strata do bezpiecznego miejsca wynosi już tylko 4 punkty!!! Kolejny mecz o życie Jutrzenka zagra w Przedborzu z Pilicą (środa, 17 maja, godzina 17.30).

Relacja z meczu w Bełchatowie:

11 min. - gol dla GKS-u - 1:0;

14 min. - faulowany w polu karnym Stefan Potocki - karnego na gola zamienił Oktawian Maliszewski - 1:1;

17 min. - strzał zawodnika gospodarzy, tuż obok naszej bramki;

19 min. - gola dla Juve zdobył Maciej Dudek - 1:2!;

24 i 25 min. - Jakub Pasiński broni ładne uderzenia zawodników GKS-u!;

40 min. - znów ratuje nas Jakub Pasiński!;

45 min. - dobra okazja Adriana Marciocha - piłka minęła jednak słupek;

60 min. - Maciej Dudek trafił do siatki - 1:3 dla Juve!!!

Kilka dogodnych sytuacji GKS-u - nasza bramka na szczęście zaczarowana!

90 min. - Daniel Armatys strzelił tuż obok słupka;

90 min. - strzał Marcina Koseckiego - bramkarz obronił;

90 + 1 min. - strzał z rzutu wolnego Daniela Armatysa - bramkarz obronił, za chwilę w polu karnym faulowany znów Stefan Potocki - karny!;

90 + 2 min. - Robert Jarecki z 11 metrów trafia do siatki - 1:4!

Skład Jutrzenki: Pasiński - Przezak, Rafał Różycki (od 67 min. Rymarski), Wolny, Jarecki - Maliszewski (od 70 min. Kosecki), Dudek, Armatys, Potocki (k) - Sajda (od 53 min. Jezierski), Marcioch (od 80 min. Młotkiewicz). Trener Łukasz Bartczak. Żółte kartki: Przezak,  Rymarski, Dudek, Armatys,  Młotkiewicz. Widzów około 60, w tym za Juve 14.