XXVII kolejka: Jutrzenka - Ceramika Opoczno 2:1 (0:1)
Nareszcie wygrali! Powrót Pasika i Róży!

22 kwietnia 2017 15:03

W meczu XXVII kolejki Jutrzenka wygrała w Warcie z Ceramiką Opoczno 2:1!!! Gole dla Juve po przerwie strzelili: Mariusz Graczykowski w 70 minucie z rzutu karnego i Rafał Różycki w doliczonym czasie gry!!! Warto odnotować powrót do drużyny bramkarza Jakuba Pasińskiego  i napastnika Rafała Różyckiego!

Skład Jutrzenki: Pasiński - Jarecki, Graczykowski, Wolny, Przezak - Dudek, Rymarski (od 46 min. Armatys), Maliszewski (od 81 min. Miller) - Sajda (od 59 min. Rafał Różycki), Marcioch, Potocki (k). Trener Łukasz Bartczak. Żółta kartka: Sajda. Widzów około 150. Sędziował Mariusz Lewandowski (Skierniewice).

W następnej kolejce, w środę 3 maja o godzinie 17.00 Jutrzenka zagra kolejny ważny mecz w Kwiatkowicach. Aby nie spaść z ligi ten mecz musimy po prostu wygrać!

W kolejnym meczu o wszystko, czyli utrzymanie w IV lidze, w sobotę, 22 kwietnia Jutrzenka przegrała w Kutnie z beniaminkiem KS-em 1:2! Zwycięstwo Juve miało na wyciągnięcie ręki. Prowadziliśmy po golu z pierwszej połowy autorstwa Adriana Marciocha (w 19 min. podawał Stefan Potocki), a tuż przed przerwą karnego nie wykorzystał Oktawian Maliszewski (41 min)! Druga połowa należała do gospodarzy, którzy wyrównali z karnego, a potem strzelili drugiego gola i zainaksowali trzy punkty. Szanse na utrzymanie w lidze są coraz mniejsze, wręcz tylko matematyczne!

Skład Jutrzenki: Kowalczyk - Kosecki, Graczykowski, Wolny, Jarecki - Dudek (od 84 min. Młotkiewicz), Rymarski, Maliszewski (od 70 min. Przezak) - Jezierski (od 75 min. Stasiak), Marcioch, Potocki (k). Trener Łukasz Bartczak. Żółte kartki: Wolny, Dudek, Kosecki i Graczykowski.

Sędziował Tomasz Lewandowski (Piotrków Trybunalski).