XXII kolejka: Zawisza Rzgów - Jutrzenka Warta 1:1 (1:0)
Zwycięstwo Juve było napradwę blisko!

25 marzec 2017 11:57

W meczu XXII kolejki Jutrzenka w kolejnym meczu o życie grała w Rzgowie z Zawiszą remisując 1:1. Grając w drugiej połowie z wiatrem Juve mogło wygrać ten mecz! Ale cieszmy się z punktu i... lepszego bilansu bezpośrednich meczów z Zawiszą (jesienią wygraliśmy 2:0).

Relacja z tego meczu:

6 min. - strzał zawodnika gospodarzy z rzutu wolnego - Tomasz Kwiatkowski obronił;

8 min. - strzał z dystansu Damiana Rymarskiego - wysoko nad bramką;

11 min. - strzał napastnika Zawiszy - obok słupka;

23 min. - strzał z rzutu wolnego Kacpra Jezierskiego - nad bramką;

25 min. - Łukasz Wiśniewski strzałem głową pokonał Tomasza Kwiatkowskiego - 1:0;

27 min. - po ładnej akcji Roberta Jareckiego - Stefan Potocki z bliska trafił w boczną siatkę;

32 min.- strzał z 20 metrów Kacpra Jezierskiego - nad bramką;

45 min. - strzał Piotra Przezaka - bramkarz obronił;

48 min. - strzał z pola karnego Stefana Potockiego - tuż obok słupka;

52 min.- faulowany w polu karnym Stefan Potocki - sędzia nie odgwizdał jedenastki!

58 min. - po podaniu Artura Wolnego Adrian Marcioch z pola karnego pokonał bramkarza Zawiszy - 1:1;

70 min. - strzał z rzutu wolnego Adriana Marciocha niestety nie dał nam prowadzenia;

80 min. - Kacper Jezierski trafił w słupek!;

85 min. - strzał Roberta Jareckiego minął minimalnie spojenie bramki Zawiszy!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kosecki, Graczykowski, Wolny, Jarecki - Rymarski (od 75 min. Stasiak), Dudek, Jezierski - Potocki (k), Marcioch (od 82 min. Młotkiewicz), Przezak. Trener Piotr Bajdziak. Żółta kartka: Dudek.

Sędziował Piotr Chmielewski (Skierniewice). Widzów około 100, w tym za Juve 8.

W następnej kolejce, w niedzielę 2 kwietnia o godzinie 16.00 Jutrzenka podejmować będzie KS Paradyż.