Jutrzenka Warta

Sparing: Pelikan Łowicz - Jutrzenka Warta 3:1 (0:0)
Czas na ligę i derby z Wartą Sieradz!

11 lutego 2017 19:03

W ostatnim meczu przed rundą wiosenną nasi piłkarze 4 marca przegrali z III-ligowym Pelikanem Łowicz 1:3. Honorowego gola dla Juve w 77 min. zdobył Dominik Młotkiewicz.

Skład Jutrzenki: Kowalczyk - Kosecki, Graczykowski, Wolny, Jarecki - Dudek, Rymarski, Maliszewski - Potocki, Marcioch, Armatys. Na zmiany wchodzili: Jezierski, Młotkiewicz, Jurga, Przezak, Wasilewski.

W meczu XX kolejki w sobotę 11 marca o godzinie 14.00 Jutrzenka zagra z liderem Wartą Sieradz. Mecz odbędzie się na sztucznej murawie w Sieradzu.

W swym szóstym meczu sparingowym w sobotę, 25 lutego Jutrzenka wygrała w Zduńskiej Woli z Włókniarzem Zelów 3:2, po golach Piotra Przezaka, Oktawiana Maliszewskiego i Adriana Marciocha.

Skład Jutrzenki: Kowalczyk - Kosecki, Wolny, Graczykowski, Jarecki - Młotkiewicz, Stasiak, Rymarski, Dudek, Potocki - Przezak. Na zmiany wchodzili: Kwiatkowski - Maliszewski, Marcioch, Sajda, Jurga, Armatys, Wasilewski.

W ostatnim meczu przed rundą wiosenną w sobotę 4 marca o godzinie 11.00 Jutrzenka zagra w Sierakowicach z III-ligowym Pelikanem Łowicz. 

W piątym meczu sparingowym, w sobotę 18 lutego Jutrzenka zremisowała 3:3 z wiceliderem IV ligi wielkopolskiej Centrą w Ostrowie Wielkopolskim. Gole dla Juve zdobywali: Damian Rymarski, Daniel Armatys i Adrian Marcioch.

Skład Jutrzenki: Przybylski - Kosecki, Graczykowski, Wasilewski, Wolny - Młotkiewicz, Rymarski, Stasiak, Jezierski, Przezak - Marcioch. Na zmiany wchodzili: Kowalczyk - Jarecki, Armatys, Jurga, Dudek.

Adrian Marcioch został już zawodnikiem Jutrzenki. Na pół roku został wypożyczony z SMS-u Łódź. To pierwszy zawodnik pozyskany przez Juve tej zimy.

W kolejnym meczu sparingowym, w sobotę 11 lutego Jutrzenka przegrała w Łodzi z juniorami SMS-u z Ligi Centralnej 1:2. Honorowego gola w drugiej części gry zdobył Kacper Jezierski.

Skład Jutrzenki: Konrad Przybylski - Kosecki, Graczykowski, Wolny, Jarecki - Armatys, Maliszewski, Stasiak, Jezierski, Potocki - Marcioch. Na zmiany wchodzili: Kowalczyk - Jurga, Wasilewski, Młotkiewicz, Przezak.

24 lutego (piątek) o godzinie 18.00 w Warckim Centrum Kultury odbędzie się Walne Zebranie Członków Klubu. Zebranie będzie miało charakter sprawozdawczy. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec