Jutrzenka Warta

Sparing: Jutrzenka Warta - Tur Turek 4:1 (1:0)
Z Wartą Sieradz 11 marca o godzinie 14.00 na sztucznym!

23 stycznia 2017 11:59

W trzecim meczu towarzyskim Jutrzenka w sobotę, 4 lutego wygrała w Uniejowie z Turem Turek  4:1.  Gole dla Juve zdobywali: Daniel Armatys, Maciej Dudek, Piotr Przezak i Mariusz Graczykowski.

Skład Jutrzenki: Cezary Kowalczyk - Kosecki, Wolny, Graczykowski, Armatys - Jarecki, Dudek, Stasiak, Rymarski, Przezak - Marcioch. Na zmiany wchodzili: Kwiatkowski - Sajda, Potocki, Wasilewski, Jezierski, Sajda, Jurga.

W kolejnym meczu Jutrzenka zagra z juniorami SMS-u w Łodzi w sobotę, 11 lutego o godzinie 14.00.

Warta Sieradz podała termin i miejsce rozegrania meczu I kolejki rundy wiosennej z naszą Jutrzenką! Derby naszego powiatu odbędą się 11 marca (sobota) o godzinie 14.00 na sztucznej murawie na obiektach MOSiR-u!  Wobec remontu głównej płyty swoje mecze sieradzanie jesienią rozgrywali na boisku przy SP nr 10. Jednak wg sieradzkich działaczy to boisko nie będzie nadawało się do gry na początku marca! Postanowiono więc, że z Juve Warta Sieradz zagra na sztucznej murawie przy ul. Sportowej w Sieradzu!

Kolejne pieniądze członkowie Klubu Wsparcia "Tylko Jutrzenka" przekazali zarządowi klubu! Sumując wszystkie wpłaty wierni fani Juve przekazali blisko 5 tysięcy zł! Nadal zachęcamy do wejścia do tego klubu (ostatnio uczynił to prezes Edward Stasiak - brawo!). Warunek jest jeden - wpłata minimum 50 zł miesięcznie! Klub obecnie liczy kilkunastu członków!

Klub zamierza zakupić nowe stroje dla seniorów. Chętnych sponsorów, którzy chcieliby zamieścić reklamę swych firm na naszych strojach (obok oczywiście logotypów Gminy i Miasta Warta) zachęcamy do kontaktu z prezesem klubu! 

W drugim meczu sparingowym Jutrzenka w sobotę 28 stycznia wygrała w Sieradzu z Prosną Kalisz 6:0 (3:0), po golach testowanego zawodnika-3, Roberta Jareckiego-2 i Daniela Armatysa.

Skład Jutrzenki: Cezary Kowalczyk - junior Michał Widelski, Jurga, Wolny, Jarecki - Sajda, Stasiak, Dudek, Armatys, Przezak - Adrian Marcioch. Na zmiany wchodzili: Kwiatkowski - Kosecki, Potocki, Graczykowski, Młotkiewicz i Jezierski.

Za tydzień, 4 lutego (sobota) o godzinie 13.00 Jutrzenka zagra w Uniejowie z Turem Turek.

W swym pierwszym meczu sparingowym przed rundą wiosenną nasi piłkarze w niedzielę, 22 stycznia wygrali na sztucznej trawie w Sieradzu z zespołem okręgówki Brąszewicami 2:1 (1:1), po golach Daniela Armatysa i Dominika Motkiewicza.

Skład Juve: Cezary Kowalczyk - Kosecki, Wolny, Jurga, Wasilewski - Armatys, Rymarski, Maliszewski, Stasiak, Potocki - Adrian Marcioch. Na zmiany wchodzili: Młotkiewicz, Dudek, Przezak.

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 1 : 5 Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów 0 : 2 Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 2 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia 0 : 3 Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice 0 : 2 Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz 3 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno