Jutrzenka Warta

Sparing: Jutrzenka Warta - Tur Turek 4:1 (1:0)
Z Wartą Sieradz 11 marca o godzinie 14.00 na sztucznym!

23 stycznia 2017 11:59

W trzecim meczu towarzyskim Jutrzenka w sobotę, 4 lutego wygrała w Uniejowie z Turem Turek  4:1.  Gole dla Juve zdobywali: Daniel Armatys, Maciej Dudek, Piotr Przezak i Mariusz Graczykowski.

Skład Jutrzenki: Cezary Kowalczyk - Kosecki, Wolny, Graczykowski, Armatys - Jarecki, Dudek, Stasiak, Rymarski, Przezak - Marcioch. Na zmiany wchodzili: Kwiatkowski - Sajda, Potocki, Wasilewski, Jezierski, Sajda, Jurga.

W kolejnym meczu Jutrzenka zagra z juniorami SMS-u w Łodzi w sobotę, 11 lutego o godzinie 14.00.

Warta Sieradz podała termin i miejsce rozegrania meczu I kolejki rundy wiosennej z naszą Jutrzenką! Derby naszego powiatu odbędą się 11 marca (sobota) o godzinie 14.00 na sztucznej murawie na obiektach MOSiR-u!  Wobec remontu głównej płyty swoje mecze sieradzanie jesienią rozgrywali na boisku przy SP nr 10. Jednak wg sieradzkich działaczy to boisko nie będzie nadawało się do gry na początku marca! Postanowiono więc, że z Juve Warta Sieradz zagra na sztucznej murawie przy ul. Sportowej w Sieradzu!

Kolejne pieniądze członkowie Klubu Wsparcia "Tylko Jutrzenka" przekazali zarządowi klubu! Sumując wszystkie wpłaty wierni fani Juve przekazali blisko 5 tysięcy zł! Nadal zachęcamy do wejścia do tego klubu (ostatnio uczynił to prezes Edward Stasiak - brawo!). Warunek jest jeden - wpłata minimum 50 zł miesięcznie! Klub obecnie liczy kilkunastu członków!

Klub zamierza zakupić nowe stroje dla seniorów. Chętnych sponsorów, którzy chcieliby zamieścić reklamę swych firm na naszych strojach (obok oczywiście logotypów Gminy i Miasta Warta) zachęcamy do kontaktu z prezesem klubu! 

W drugim meczu sparingowym Jutrzenka w sobotę 28 stycznia wygrała w Sieradzu z Prosną Kalisz 6:0 (3:0), po golach testowanego zawodnika-3, Roberta Jareckiego-2 i Daniela Armatysa.

Skład Jutrzenki: Cezary Kowalczyk - junior Michał Widelski, Jurga, Wolny, Jarecki - Sajda, Stasiak, Dudek, Armatys, Przezak - Adrian Marcioch. Na zmiany wchodzili: Kwiatkowski - Kosecki, Potocki, Graczykowski, Młotkiewicz i Jezierski.

Za tydzień, 4 lutego (sobota) o godzinie 13.00 Jutrzenka zagra w Uniejowie z Turem Turek.

W swym pierwszym meczu sparingowym przed rundą wiosenną nasi piłkarze w niedzielę, 22 stycznia wygrali na sztucznej trawie w Sieradzu z zespołem okręgówki Brąszewicami 2:1 (1:1), po golach Daniela Armatysa i Dominika Motkiewicza.

Skład Juve: Cezary Kowalczyk - Kosecki, Wolny, Jurga, Wasilewski - Armatys, Rymarski, Maliszewski, Stasiak, Potocki - Adrian Marcioch. Na zmiany wchodzili: Młotkiewicz, Dudek, Przezak.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec