Jutrzenka Warta

XXV HALOWE MISTRZOSTWA ZIEMI SIERADZKIEJ!
Bilety po 5 zł, pierwszy mecz Juve o 9.36!

18 grudnia 2016 11:04

Już w najbliższą sobotę (14 stycznia) odbędą się jubileuszowe XXV Halowe Mistrzostwa Ziemi Sieradzkiej. Są już dostępne bilety na tę imprezę, która odbędzie się w hali Jednostki Wojskowej w Sieradzu. Po 5 zł można je nabywać u Huberta Kamoli, bądź w dniu turnieju przy wejściu na halę. Pierwszy mecz turnieju o godzinie 9.00. Jutrzenka swój pierwszy mecz rozegra o godzinie 9.36 z Czarnymi Rząśnia. Na turnieju wydany zostanie nowy numer Juve gol! Kibiców Juve chyba na tę imprezę nie musimy zapraszać! Jesteśmy przecież najliczniejszą i najgłośniejszą grupą od kilku lat! Do zobaczenia w sobotę!

9 stycznia pierwszym treningiem o godzinie 18.00 w hali sportowej w Rossoszycy rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej piłkarze Jutrzenki Warta! Przed halowymi mistrzostwami nasi piłkarze spotkają się jeszcze dwukrotnie (10 i 12 stycznia) również w Rossoszycy. Po halowych mistrzostwach (zagramy w grupie A z broniąca tytułu Wartą Sieradz, Unią Sulmierzyce i Czarnymi Rząśnia - pierwszy mecz o godzinie 9.36 - 14 stycznia w hali Jednostki Wojskowej w Sieradzu!) Juve zagra siedem sparingów. Początek rundy wiosennej 10 marca.

W piątek 16 grudnia poznaliśmy nowych członków zarządu oraz "nowego" prezesa Jutrzenki Warta. Wobec absencji w zebraniach kilku członków zarządu władze klubu zdecydowały się dokoptować nowych członków. Do zarządu weszli: Włodzimierz Dzieran i Wiktor Wawrowski, a sekretarzem klubu został Hubert Kamola. Nawjważniejszą jednak decyzją obecnego zarządu był wybór prezesa klubu. Jednogłośnie został nim Edward Stasiak, który do tej pory wraz z Jerzym Janasem był pełniącym obowiązki wobec rezygnacji w maju Zbigniewa Zakrzewskiego. Zarząd przydzielił nowe funkcje. Wiceprezesem  klubu został Włodzimierz Dzieran, wiceprezesem d.s. bezpieczeństwa został Wiktor Wawrowski, a d.s. szkolenia i dyscypliny - Rafał Cybulski. Skarbnikiem pozostał Władysław Janiak. W toku piątkowej dyskusji ustalono, że trenerem nadal będzie pan Piotr Bajdziak, który teraz musi uzupełnić kadrę zespołu, bo prawdopodobnie odejdzie od nas pięciu zawodników. Celem klubu jest oczywiście utrzymanie w IV lidze.

Na pierwszych zajęciach piłkarze spotkają się przed Halowymi Mistrzostwami Ziemi Sieradzkiej, które odbędą się 14 stycznia. Start rundy wiosennej zaplanowano na 11 marca.

Klub podsumował jesienne wpłaty od sposorów. Oto oni:

Łukasz Szulc - Zduńska Wola; Wzgórze-Ogrody Rafał Budziński; Bank Spółdzielczy w Warcie; Ogrodowczyk Krzysztof – Piekarstwo Malanów; WIDOMM Wiesław Zieliński - Gdynia; Wójcicki Czesław HYDRASKŁAD-GRUPA SBS; SIMOTTI Rafał Kwiatkowski; JAMIR Sobieraj i wspólnicy Sp.J. Bechcice-Parcela;  PPHU Młyn Proboszczowice; Dorota Jachimowska - Warta; Piekarnia „Jeziorsko'' E.A.Kopaccy; PROFIM spółka z o.o. - Turek, Brenen Polska - Henryk Włodarczyk. W sumie zebrano 12.400 zł.

Klub wsparcia"Tylko Jutrzenka" zebrał dodatkowo blisko 4.000 zł, a skupia kilkunastu członków!

Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszego klubu albo poprzez konkretne wpłaty na konto klubowe, albo poprzez uczestnictwo w klubie wsparcia (miesięczna wpłata minimum 50 zł!).

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec