XI kolejka: Jutrzenka Warta - GKS II Bełchatów 4:4 (0:4)!!!
Takiego meczu w Warcie dawno nie było!

02 październik 2016 10:39

W ramach XI kolejki Jutrzenka w niedzielę 2 października podejmowało rezerwy II-ligowego GKS-u Bełchatów. Po raz pierwszy na naszym stadionie trenerem naszej drużyny był Piotr Bajdziak, który tak udanie zadebiutował na naszej ławce trenerskiej tydzień temu wygrywając z faworytem ligi Zjednoczonymi Gminy Bełchatów. Dziś było podobnie! Było trudno, bo w kadrze gości było siedmiu zawodników z kadry pierwszego składu Bełchatowa i do przerwy Juve przegrywało 0:4! Jednak druga połowa to dominacja Jutrzenki i wywalczony remis 4:4!!! Dziękujemy!

Relacja z tego meczu:

7 min. - strzał zawodnika gości ładnie obronił Kamil Woźniak;

24 min. - gol dla Bełchatowa - Bartłomiej Kondracki - 0:1;

28 min. - w sytaucji sam na sam goście strzelają obo słupka;

32 min. - gol głową Michała Sitarza - 0:2;

35 min. - kolejne dośrodkowanie - gola zdobywa Bartłomiej Kondracki - 0:3;

45 min. - kolejny gol dla gości - Paweł Zięba - 0:4;

47 min. - gola dla Juve zdobył Dominik Młotkiewicz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego - 1:4;

55 min. - znów wrzutka - gol Rafała Różyckiego głową - 2:4!!!;

70 min. - w zamieszaniu gola z bliska mógł zdobyć Rafał Różycki;

80 min. - gol dla Juve! - gola zdobył Rafał Różycki!!! - 3:4;

84 min. - po podaniu...  z rzutu rożnego gola zdobył Kacper Korona - 4:4!!!

Skład Jutrzenki: Woźniak - Kosecki, Graczykowski (od 90 min. Dudek), Tomasz Różycki, Jarecki - Jezierski, Korona, Stefanowski (k) - Młotkiewicz (od 67 min. Dzieran), Maliszewski (od 78 min. Sajda), Rafał Różycki. Trener Piotr Bajdziak. Żółte kartki: Jarecki, Kosecki.

Sędziował Albert Różycki (Łódź). Widzów około 150, biletów sprzedano 98.

W następnej kolejce, w niedzielę 9 października o godzinie 16.00 Jutrzenka podejmować będzie Pilicę Przedbórz. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol!