X kolejka: Zjednoczeni Bełchatów - Jutrzenka 1:2 (0:0)!!!
Wygrana na powitanie nowego trenera!

25 wrzesień 2016 10:34

W meczu X kolejki Jutrzenka sensacyjnie wygrała na wyjeździe w Bełchatowie ze Zjednoczonymi strzelając gola w doliczonym czasie gry! Była to pierwsza wygrana od miesiąca! Zespół prowadził Piotr Bajdziak i to on porowadzi naszą drużynę do końca tej rundy. Po tej wygranej Juve opuściło ostatnie miejsce w tabeli awansując na XVIII miejsce!

Relacja z tego meczu:

19 min. - strzał zawodnika gospodarzy nad naszą bramką;

24 min. - strzał Daniela Armatysa tuż obok słupka;

32 min. - strzał Stefana Potockiego przeleciał nad poprzeczką;

35 min. - strzał zawodnika Zjednoczonych minął nasz słupek;

38 min. - uderzenie z rzutu wolnego Stefana Potockiego obronił bramkarz, za chwilę Daniel Armatys trafił w słupek, a dobitka Kacpra Jezierskiego przeleciała obok okienka!;

46 min. - strzał zawdonika United minął naszą poprzeczkę;

48 min. - sytuacja Juve, strzał nad bramką;

50 min. - Stefan Potocki w dogodnej sytuacji strzelił w boczną siatkę;

56 min. - kontra miejscowych, strzał głową nad naszą bramką;

67 min. - akcja Jędrka Dzierana, strzał z pola karnego obronił bramkarz;

69 min. - Rafał Różycki zgrał piłkę do tyłu i Kacper Jezierski ładnym uderzeniem dał nam prowadzenie - 1:0 dla Juve;

77 min. - po wrzucie z autu Konrad Niedzielski głową z bliska wyrównał - 1:1;

80 min. - strzał głową Rafała Różyckiego - bramkarz obronił;

82 min. - strzał głową zawodnika gospodarzy minął nasz słupek;

83 min. - kontra Juve, strzał Kacpra Jezierskiego bramkarz obronił;

89 min. - groźny strzał Zjednoczonych tuż obok naszego słupka;

90 min. - akcja Juve, strzał Jędrka Dzierana - bramkarz obronił;

90 + 2 min. - zamieszanie w polu karnym United - Jędrzej Dzieran strzałem z bliska dał nam zwycięskiego gola! - 2:1 dla Juve!!!

Skład Jutrzenki: Woźniak - Kosecki, Graczykowski, Tomasz Różycki (od 75 min. Wolny), Armatys - Jarecki (od 86 min. Dudek), Korona, Maliszewski (od 67 min. Rafał Różycki), Potocki (k) - Jezierski, Młotkiewicz (od 67 min. Dzieran). Trener Piotr Bajdziak. Żółte kartki: Maliszewski, Rafał Różycki, Armatys, Kosecki. Widzów około 30, w tym za Juve 8. Sędziował Bartosz Banasiak (Łódź).

W następnej kolejce, w niedzielę 2 października o godzinie 16.00 Jutrzenka podejmować będzie rezerwy GKS-u Bełchatów.