Puchar Polski: LKS Kwiatkowice - Jutrzenka Warta 2:1 (0:0)
IX kolejka: Jutrzenka Warta - LKS Kwiatkowice 1:3 (0:2)

20 wrzesień 2016 15:04

W  meczu pucharowym Jutrzenka w środę, 21 września przegrała w Kwiatkowicach 1:2. Gola dla Juve w 70 min. ładnym uderzeniem z 25 metrów zdobył Jacek Gajewski. Juve zagrało dobry mecz i mogło nawet wygrać, ale w 73 min. po błędzie Macieja Dudka i naszej obrony straciliśmy pierwszego gola, a w doliczonym czasie gry gola samobójczego zdobył Mariusz Graczykowski (wcześniej zawodnik gospodarzy zagrał ręką!) i Juve odpadło z dalszych rozgrywek. W pierwszej połowie nasz Tomasz Kwiatkowski obronił rzut karny wykonywany przez Cezarego Pacholczyka. A w meczu sędzia nie uznał dwóch goli dla Juve dopatrując się pozycji spalonych.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kosecki, Graczykowski, Tomasz Różycki (od 63 min. Dudek), Armatys - Korona (od 46 min. Wolny), Rymarski (od 46 min. Gajewski) - Jarecki (k) (od 63 min. Dzieran), Jezierski, Przezak - Młotkiewicz. Trener Piotr Bajdziak. Żółta kartka: Kosecki. Sędziował Łukasz Tomczyk. Widzów ponad 50, w tym za Juve 9.

W meczu o tzw. życie w IX kolejce Jutrzenka poległa znów u siebie. Tym razem naszym pogromcą został kolejny, czwarty z rzędu beniaminek - LKS Kwiatkowice. Nie pomógł nowy trener, pełniący swe obowiązki tymczasowo - środkowy obrońca - Dominik Bednarczyk. Po tym spotkaniu Jutrzenka zajmuje ostatnie miejsce w tabeli!

Relacja z tego mecz (dostępna dopiero dziś, bo ostatnio nawet nasza strona odmawia czasami posłuszeństwa i nie było relacji live z tego meczu):

9 min. - akcja gości -strzał Tomasza Kurstaka - 0:1;

19 min. - zawodnik Kwiatkowic w sytuacji sam na sam nie trafił do bramki;

21 min. - kontra LKS-u - dwóch zawodników znalazło się przed naszym bramkarzem i Kurstak po raz drugi wpisał się na listę strzelców - 0:2;

26 min. - strzał głową Daniela Armatysa - bramkarz ładnie obronił;

26 min. - kontra gości - strzał tuż nad naszą bramką;

33 min. - strzelał z pola karnego Dominik Bednarczyk - bramkarz gości obronił;

38 min. - strzał zawdonika gości - nad naszą bramką;

48 min. - Krystian Wojtczak z bliska pokonał naszego bramkarza - 0:3!!!;

55 min. - po akcji Stefana Potockiego - zawodnik gości odbił piłkę ręką w polu karnym - gola dla Juve z 11 metrów zdobył Oktawian Maliszewski - 1:3;

59 min. - zawodnik gości z bliska nie trafił do pustej bramki!;

66 min. - strzał gości głową - obronił  nasz bramkarz;

72 min. - Kacper Jezierski z 20 metrów trafił w słupek;

73 min. - uderzenie głową Rafała Różyckiego - nad bramką;

74 min. - strzał głową Rafała Różyckiego z bliska - prosto w bramkarza;

78 min. - po błędzie Dominika Bednarczyka - zawodnik gości w sytuacji sam na sam strzelił obok słupka;

79 min. - strzał Stefana Potockiego - bramkarz obronił;

81 min. - Stefan Potocki z bliska nie trafił do bramki;

83 min. - strzał z dystansu zawodnika Kwiatkowic - nasz bramkarz obronił;

88 min. - w dogodnej sytuacji były piłarz Juve - Łukasz Szmidt strzelił nad naszą bramką.

Na meczu wydany został nowy numer Juve gol, wkrótce dostępny na naszej stronie.

Skład Jutrzenki: Woźniak - Kosecki, Wasilewski (od 77 min. Dzieran), Bednarczyk, Armatys - Dudek (od 57 min. Rymarski) - Jarecki (od 46 min. Wolny), Maliszewski (od 57 min. Jezierski), Potocki (k) - Młotkiewicz, R.Różycki. Trener Dominik Bednarczyk. Żółte kartki: Bednarczyk, Potocki, Armatys. Widzów około 150 (biletów sprzedano 85). Sędziował Dawid Grzelak (Sieradz).

W następnej kolejce, w sobotę 24 września o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra w Bełchatowie ze Zjednoczonymi.