III kolejka: Jutrzenka Warta - Zawisza Rzgów 2:0 (1:0)
Pewna wygrana Juve! Awans w tabeli!

21 sierpnia 2016 16:20

W meczu III kolejki Jutrzenka 21 sierpnia podejmowała Zawiszę Rzgów pewnie wygrywając 2:0. Po tym meczu awansowaliśmy w górną część tabeli.

Relacja z tego meczu:

16 min. - dogodna sytuacja dla Juve - obrońcy wybili z linii bramkowej na rzut rożny;

26 min. - Rafał Różycki nie sięgnął dośrodkowania Oktawiana Maliszewskiego;

27 min. - kontra gości - nasi obrońcy w ostatniej chwili wybili na rzut rożny;

29 min. - po rzucie wolnym Robert Jarecki przestrzelił w dogodnej sytuacji;

37 min. - ładne uderzenie Rafała Różyckiego - nad bramką gości;

40 min. - po podaniu Roberta Jareckiego - Stefan Potocki głową - 1:0 dla Juve!;

45 min. - strzał z rzutu wolnego Mariusza Graczykowskiego - tuż obok słupka;

52 min. - strzał z dystansu Damiana Rymarskiego - nad bramką;

61 min. - po kontrze Juve Rafał Różycki nie trafił w dogodnej sytuacji;

67 min. - po akcji Stefana Potockiego strzał Oktawiana Maliszewskiego za słaby - bramkarz obronił;

70 min. - Rafał Różycki dobił strzał Stefana Potockiego - 2:0!

76 min. - strzał z rzutu wolnego Mariusza Graczykowskiego obronił bramkarz;

84 min. - czerwona kartka dla Artura Wolnego! - gramy w dziesięciu!;

85 min. - Tomasz Kwiatkowski obronił w sytuacji sam na sam!;

90 min. - strzał z dystansu obronił nasz Tomasz Kwiatkowski;

90 + 2 min. - strzał z dystansu Piotra Sajdy - obok słupka;

90 + 3 min. - Tomasz Kwiatkowski pięknie obronił strzał z 20 metrów.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Wasilewski, Wolny, Korona, Kosecki - Rymarski, Graczykowski (od 86 min. Sajda) - Jarecki (od 82 min. Gajewski), Maliszewski,(od 73 min. Przezak), Potocki (k) - Rafał Różycki (od 77  min. Armatys). Trener Marek Przybył. Żółte kartki: Wolny - dwie, Graczykowski, Kosecki, Armatys, Przezak. Czerwona kartka: Wolny - 84 min. - dwie żółte.

Skład Zawiszy: Wawrzyński - Bartłomiejczyk, Piotrowski, Olejnik (od 65 min. Telesiewicz), Wiśniewski (k), Grzejdziak, Rechciński, Dudka, Kulik (od 87 min. Modranka), Bronka, Klimek (od 72 min. Kaczmarkiewicz). Trener Michał Osiński. Żółta kartka: Bronka.

Sędziował Kamil Kardacki (Łódź). Widzów około 150 (biletów sprzedano - 66).

W następnej kolejce, w sobotę 27 sierpnia Jutrzenka w Warcie podejmować będzie o godzinie 17.00 Omegę Kleszczów.