Jutrzenka Warta

Sparing: Jutrzenka Warta - Zawisza Rzgów 3:1 (0:1)
Ruszył klub wsparcia dla Juve: "Tylko Jutrzenka"!

25 lipiec 2016 10:18

W ostatnim meczu sparingowym przed rundą jesienną nasi piłkarze w sobotę 30 lipca wygrali w Warcie z Zawiszą Rzgów 3:1. Gole dla Juve zdobywali po przerwie: Jędrzej Dzieran-2 (jeden z rzutu karnego) oraz Kacper Korona. W sparingu w naszych barwach zagrał Ukrainiec Władimir Terentiew, były gracz ŁKS-u, który od czwartku trenuje w naszym klubie!

Skład Jutrzenki, I połowa: Sekutelski - Mazur, Gajewski, Terentiew, Kosecki - Rymarski, Graczykowski - Sajda, Maliszewski, Przezak - testowany zawodnik.

II połowa: Wojciechowski - Korona, Wolny, Terentiew, Wierzbicki - Dudek, Gajewski - Nowicki, Dzieran, Ignaczak - Sroczyński.

W trzecim meczu sparingowym przed sezonem, w środę 27 lipca Jutrzenka pokonała w Warcie Victorię Skarszew 3:2. Gole dla Juve zdobywali: Piotr Przezak-2 i Łukasz Mizerski.

Skład Jutrzenki, I połowa: Kwiatkowski - Armatys, Tomasz Różycki, Gajewski, Korona - Rymarski, Graczykowski - Nowicki, Maliszewski, Przezak - Sajda.

II połowa: Wojciechowski - Wierzbicki, Wolny, Mazur, Kosecki - Dudek, Sroczyński - Dzieran, Jarecki, Mizerski - Jagielski.

W kolejnym meczu sparingowym przed rundą jesienną Jutrzenka w sobotę 23 lipca przegrała w Warcie z byłym III-ligowcem Ostrovią Ostrów Wielkopolski 0:3 (0:0). Nadal testowano kilku zawodników, ale ilu z nich zasili naszą kadrę okaże się dopiero w przyszłym tygodniu.

Skład Jutrzenki: I płowa: Jadczak - Armatys, zawodnik testowany, Tomasz Różycki, Dawid Mazur - Rymarski, Korona - Przezak, Maliszewski, Potocki - Rafał Różycki.

II połowa: zawodnik testowany - Wierzbicki, zawodnik testowany, Wolny, Kosecki - Graczykowski, Dudek - Dzieran, zawodnik testowany, Adrian Sroczyński - zawodnik testowany.

Na jednym ze spotkań podczas małych zawirowań w naszym klubie kilku kibiców wzorem innych klubów postanowiło założyć klub wsparcia dla naszej Jutrzenki. Warunkiem uczestnictwa w tym zaszczytnym gronie jest regularna, comiesięczna wpłata na rzecz klubu w kwocie minimum 50 zł (dorośli) i minimum 19,25 zł (od daty założenia naszego klubu) dla młodzieży, emerytów i niepracujących. Chyba nie jest to dużo, skoro często wydajemy na głupoty o wiele większe sumy. Jest już kilku chętnych, którzy chcą wesprzeć nasz klub i to kwotami o wiele wyższymi! Cieszymy się i liczymy na Wasz odzew i wsparcie finansowe. Cały regulamin "Tylko Jutrzenka" będzie dostępny już niedługo w naszej gazetce klubowej podczas meczu z Wartą Sieradz. Osoby, które już podjęły decyzję o przystąpieniu do naszego klubu wsparcia mogą wpłacać pieniądze na konto Juve lub kontaktować się z Hubertem Kamolą (tel. 697 629 906).

Konto klubowe: Bank Spółdzielczy w Warcie nr: 23 9270 0006 0000 0778 2000 0001 z dopiskiem "Tylko Jutrzenka".

Aktualności

I kolejka

25-26 lipca 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Zjednoczeni Stryków Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn Orzeł Nieborów
Stal Głowno Ner Poddębice
Boruta Zgierz Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Orkan Buczek
Skalnik Sulejów Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce ŁKS II Łódź
Czarni Rząśnia Warta Sieradz
Omega Kleszczów Pogoń Zduńska Wola